• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

Takeda SCE Sp. z o.o.

www.takeda.com.pl

Takeda SCE Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, stanowi centrum usług wspólnych. Wierzymy, że nasz sukces zależy od wiedzy, kompetencji i zaangażowania naszych pracowników.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko „Praktykant – Dział AP“, miejsce pracy: Łódź.

Zadania

  • Aktywne uczestniczenie w pracach związanych z systemem ewidencji księgowej oraz obiegiem dokumentów
  • Pomoc przy realizacji bieżących procesów w dziale księgowości
  • Prace pomocnicze przy wdrażaniu i wykonaniu procedur kontroli wewnętrznej
  • Segregacja i archiwizacja dokumentów

Czego oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane studia kierunkowe (finanse/ekonomia)
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dokładność, staranność, terminowość
  • Dostępność min. 24 godz. w tygodniu

Co oferujemy

  • Umowa zlecenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Poznanie branży SSC/BPO
  • Dla najlepszych kandydatów – możliwość zatrudnienia

Aby aplikować skorzystaj z linku do strony: https://pracawtakeda.pl/jobs/apply/4992/ →