• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

Takeda SCE Sp. z o.o.

www.takeda.com.pl

Twoje zadania:

• Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (mailowy oraz telefoniczny)
• Wprowadzanie zmian w rejestrze dostawców
• Współpraca z zespołem projektowym

Oczekiwania:

• Status studenta (preferowane kierunki: finanse/ekonomia/zarządzanie)
• Dostępność minimum 3 dni / tyg.
• Komunikatywność
• Dokładność, detaliczność
• Dobra znajomość MS Office, głównie Excel
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego/portugalskiego będzie traktowana jako atut

Co możemy Ci zaoferować:

• Umowa zlecenia na min. 3 m-ce
• Elastyczne godziny stażu
• Możliwość poznania specyfiki funkcjonowania organizacji typu SSC
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Udział w globalnym projekcie

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja-sce@takeda.com

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Takeda SCE Sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Takeda SCE Sp z o.o na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja-sce@takeda.com