• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

TalentSet

Naszym Klientem jest Kancelaria Prawna mieszcząca się w Łodzi

OBOWIĄZKI

bieżąca obsługa Klientów kancelarii,
przygotowywanie projektów analiz i opinii prawnych, wniosków oraz pism procesowych,
research,
przygotowywanie i analizy umów,
udział w pracach zespołu prawnego i prowadzonych sprawach,
opracowywanie analiz porównawczych projektów aktów prawnych,
udział w prowadzeniu bloga kancelarii,
analiza dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

WYMAGANIA

wykształcenie wyższe prawnicze lub ostatni rok studiów,
znajomość języka angielskiego,
wysoka kultura osobista,
znajomość prawa cywilnego, administracyjnego, farmaceutycznego i medycznego,
chęć rozwoju kompetencji w zakresie prawa reklamy i ochrony danych osobowych,
odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
zdolność do samodzielnego działania,
umiejętność pracy pod presją czasu,
samodzielna organizacja czasu pracy,
umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań.
kreatywność.
KLIENT OFERUJE

stabilne warunki pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
naukę języka angielskiego,
szkolenia zawodowe zewnętrzne,
kwartalne vouchery do kina i teatru.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: marta@talentset.pl