Instytucja Rządowa z siedzibą w Warszawie

INSTYTUCJA RZĄDOWA Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE ZATRUDNI

TŁUMACZY JĘZYKÓW WSCHODNICH

Obowiązki:

Zakres obowiązków wynikający, ze szczegółowego opisu stanowiska, zostanie przedstawiony na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe filologiczne lub inne (licencjackie, magisterskie);
  • biegła znajomość języka kierunkowego lub nabytego w inny sposób;
  • umiejętność adaptacji i pracy w zmieniających się warunkach;
  • umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej;
  • otwartość na doskonalenie zawodowe;
  • dobry stan zdrowia;

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • szkolenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • perspektywy awansu zawodowego.

SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH

Kandydaci muszą posiadać OBYWATELSTWO POLSKIE, korzystać w pełni z praw publicznych – NIEKARANI

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kadry@aw.gov.pl

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kadry@aw.gov.pl