• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Top Secret

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osoby zainteresowanej współpracą w charakterze:

Staż w dziale Dokumentacji Zakupowej

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref: STAŻ/ZAKUP/09/17

Oferujemy:

• Możliwość odbycia płatnego stażu w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Realną szansę rozwoju zawodowego
• Zdobycie interesujących doświadczeń
• Poznanie specyfiki pracy w branży Fashion oraz kontakt z najnowszymi trendami mody
• Dobrą atmosferę, niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość uczestnictwa w programie benefitowym przysługującym pracownikom firmy

• Zadania:

• Tworzenie zamówień i awiz w informatycznym systemie firmowym
• Weryfikacja poprawności dokumentów zakupowych
• Korespondencja z dostawcami zagranicznymi i krajowymi

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Obsługa pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)
• Mile widziana znajomość Incoterms oraz podstaw handlu zagranicznego
• Rzetelność i skrupulatność
• Sumienność oraz odpowiedzialność
• Zdolności analityczne będą dodatkowym atutem
• Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• Dyspozycyjność na poziomie ok. 25 godzin tygodniowo

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacje@redan.com.pl