• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

ogłasza nabór na stanowisko
samodzielny referent ds. administracyjnych
w Centrum ds. Organizacji i Obsługi Studiów w Języku Angielskim

Do zakresu obowiązków będzie należało w szczególności:
• obsługa administracyjno-organizacyjna Centrum,
• obsługa interesantów,
• przygotowywanie pism dot. spraw Centrum w języku polskim i angielskim,
• organizacja procesu praktyk studenckich,
• obsługa wizytacji zagranicznych,
• obsługa korespondencji Centrum w języku polskim i angielskim,
• organizacja uroczystości kierunków anglojęzycznych m.in. graduacja, program
orientacyjny, spotkania ze studentami,
• prowadzenie zestawień sylabusów,
• prowadzenie profilu Centrum w social media.

Aby wykonywać te zadania wystarczy:
• wykształcenie wyższe I stopnia (licencjat),
• min. 1 rok doświadczenia w pracy biurowej, obsłudze klienta,
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie B2/C1 – sprawdzana na
każdym etapie rekrutacji,
• bardzo dobra umiejętność obsługi Excel, Word, Power Point,
• umiejętność prowadzenia korespondencji w języku angielskim,
• umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
• komunikatywność,
• rzetelność,
• samodzielność i umiejętność organizacji pracy.

W zamian oferujemy:
• zatrudnienie w drodze umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• praca w międzynarodowym środowisku,
• wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej pracy,
• bogaty pakiet benefitów, w szczególności: „wczasy po gruszą”, „trzynasta
pensja”, dofinansowanie aktywności sportowej, dofinansowanie kosztów
kształcenia etc.,
• miłą atmosferę w miejscu pracy,
• pracodawcę, który szanuje i przestrzega praw pracownika.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać do 09.02.2018 r. na adres:
praca@umed.lodz.pl
Odpowiemy tylko na wybrane oferty!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jaki i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych w Uczelni, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r., poz. 1182)”. Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90-419 Łódź). Dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane jedynie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowiska pracy w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowiska pracy w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: magdalena.auguscik@umed.lodz.pl