• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

Warta

Warta to jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce. To marka o międzynarodowych standardach łącząca wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi spojrzeniem na świat.

W związku z nieustannym rozwojem firmy i struktur lokalnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Agenta Ubezpieczeniowego/Opiekuna klienta.

Jako firma cenimy chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i ambitne podejście do realizowania zadań i wyznaczonych celów, dlatego jeśli :

– masz wykształcenie minimum średnie
– doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (mile widziane)
– jesteś konsekwentny,nastawiony na realizację celów, komunikatywny i świetnie radzisz sobie w kontaktach interpersonalnych, a także dbasz o pozytywny wizerunek firmy i marki,umiesz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje z klientami oraz nie boisz się wyzwań i jesteś gotów prowadzić własny biznes

To ta praca jest dla Ciebie👍

Dzięki nam zyskasz możliwość sprzedaży produktów najwyższej jakości. Otrzymasz kompleksowe wsparcie w postaci pakietu szkoleń i materiałów promocyjnych. Ponadto Twój czas pracy stanie się elastyczny, a atrakcyjny system prowizji i premii sprawi ze zechcesz zostać z nami na dłużej

Ale to nie wszystko 😉

Dla naszych najlepszych Agentów mamy atrakcyjne wyjazdy i inne wartościowe nagrody

Nie czekaj, aplikuj. Może to właśnie na Ciebie czekamy😉

Aplikacje prosimy składać na adres :

rekrutacje.warta2018@gmail.com

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacje.warta2018@gmail.com

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook