• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

EQUIPO Sp. z o.o.

Termin rekrutacji:do ustalenia
Liczba wakatów:1
Miasto:Łódź
Rodzaj umowy:umowa cywilno-prawna
Obszar oferowanego stanowiska:administacja
Wydział:bez znaczenia
Kierunek:bez zanczenia
Status:status studenta
Wymagane języki:angielski-komunikatywanie
Znajomość programów komputerowych:znajomość pakietu MS Office
Inne:doskonała organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność; umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie; rzetelność, dokładność i terminowość przy wykonywaniu powierzonych zadań; nienaganna prezencja, zaangażowanie i chęć do działania.
Zakres obowiązków:bieżącą obsługę recepcyjną gości oraz spotkań służbowych; wsparcie administracyjne pracy wszystkich działów w firmie; dbanie o wygląd strefy recepcyjnej; odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie; bieżąca obsługa biura
Oferowane:Możliwość kontynuowania studiów, dopasowujemy program pod możliwości studenta; bezpieczne i komfortowe warunki pracy; przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Oferta dostępna w ramach PROGRAMU MENTORINGOWEGO realizowanego w projekcie KREATOR KARIERY: http://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kreator.kariery@uni.lodz.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook