Audyt

AudytDoradztwoWystawcy UTP

PwC

PwC Jedna firma, wiele możliwości! PwC to największa firma audytorsko-doradcza na świecie i dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy. Dołączając do nas masz pewność, że będziesz uczestniczyć w realizacji różnorodnych projektów. Aby do nas trafić wystarczy kilka prostych kroków – po wypełnieniu formularza on-line, zaprosimy Cię do testów logiczno-numerycznych. Kolejnym etapem jest test z języka angielskiego oraz … Continue reading »
  Read details
  AudytDoradztwoWystawcy UTP

  KPMG

  KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 152 000 pracowników w 156 krajach. W Polsce posiadamy biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Naszymi klientami są polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe korporacje ze wszystkich sektorów gospodarki. Od ponad 20 lat świadczymy w Polsce profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa … Continue reading »
   Read details
   AudytDoradztwoPodatkiWystawcy UTP

   EY (dawniej Ernst & Young)

   Pracodawca nr 1 w Polsce wg rankingu Universum, AIESEC, ELSA. Świadczymy usługi doradcze na najwyższym poziomie w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa biznesowego oraz transakcyjnego. Ponad 1500 profesjonalistów w Polsce, 175 000 pracowników na świecie, 700 biur w 140 krajach. www.ey.com.pl/kariera
    Read details