BPO

BPOWystawcy UTP

Xerox

Xerox jest światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i usług informatycznych. Obecnie Xerox zatrudnia 143 tysiące pracowników w ponad 100 krajach świata. W Łodzi rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku jako Atos Origin Support Services. W 2010 roku nasze centrum zostało przejęte przez ACS, a Xerox Company, a od zeszłego roku działamy pod szyldem Xerox. Świadczymy … Continue reading »
  Read details
  BPOWystawcy UTP

  UPS Global Business Services

  Początek 2015 roku to czas, kiedy otwieramy drugie w Polsce UPS Global Business Center. Nasze nowe centrum usług biznesowych mieści się w Łodzi w biurowcu University Business Park. Do końca 2018 roku planujemy zatrudnić 300 osób. Naszym celem jest zbudowanie zespołu wyróżniającego się pasją i profesjonalizmem. www.upsjobs.com
   Read details
   BPOWystawcy UTP

   Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.

   Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawcą składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również innych gałęzi przemysłu. Globalne Centrum Usług Wspólnych (GSS) mieści się w Łodzi. Centrum zapewnia efektywne oraz skuteczne wsparcie dla działań biznesowych firmy. Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii ma za zadanie zwiększać możliwości operacyjne Tate & Lyle. … Continue reading »
    Read details
    BPOWystawcy UTP

    Takeda SCE Sp. z o.o.

    Misją Takedy, największej firmy farmaceutycznej w Japonii i lidera w branży, jest dążenie do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie poprzez wprowadzanie wiodących innowacji w medycynie. Portfolio firmy obejmuje leki z dziedziny gastroenterologii, chorób układu oddechowego i chorób zapalnych, leczenia bólu, onkologii, osteoporozy oraz regeneracji tkanek. Takeda SCE stanowi finansowe centrum serwisowe Grupy Takeda, zajmujące … Continue reading »
     Read details
     BPOWystawcy UTP

     SouthWestern BPS Sp. z o.o.

     SouthWestern BPS wywodzi się z Irlandii, gdzie jest liderem wśród dostawców usług BPO. Od 2007 r. dynamicznie rozwijamy się w Polsce, gdzie łódzkie Centrum Operacyjne zatrudnia ponad 300 pracowników. Nasze filie zlokalizowane w Clonakilty, Corku (Irlandia), Milton Keynes (UK) oraz w Łodzi (Polska) pracują w trybie 24/7/365 i obsługują klientów z całego świata. Nasi pracownicy, … Continue reading »
      Read details
      BPOWystawcy UTP

      Nordea Operations Centre

      W Nordea Operations Centre realizujemy bankowe procesy operacyjne dla Skandynawii. Jeśli lubisz pracę zespołową dołącz do naszej załogi i zobacz, że można pracować inaczej. Jeszcze w tym roku utworzymy ponad 100 miejsc pracy. To szansa dla Ciebie na stabilna pracę w Łodzi. W Nordea znajdziesz wspaniałych ludzi, dla których wartości takie, jak: zaufanie i wzajemny … Continue reading »
       Read details
       BPOFinanseProdukcjaWystawcy UTP

       GE

       General Electric to globalna firma z prawie stutrzydziestoletnią tradycją. Zatrudnia wybitnych fachowców i stosuje zaawansowane technologie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w obszarze energii, infrastruktury medycznej i transportowej, technologii użytkowych oraz usług finansowych. GE Energy Management (którego częścią jest łódzka spółka) rozwija technologie w sektorze energetycznym. W Łodzi znajduje się fabryka aparatury elektrycznej oraz … Continue reading »
        Read details
        BPOWystawcy UTP

        Fujitsu Technology Solutions

        Fujitsu Technology Solutions to jedna z wiodących firm dostarczających usługi IT. Głównym zadaniem firmy jest pomaganie Klientom w uświadomieniu sobie wartości technologii IT poprzez projektowanie, budowanie i obsługę systemów usług informatycznych dla klientów w różnych sektorach. W Łodzi Fujitsu zatrudnia już ponad 800 osób, które pracują w różnych obszarach biznesu. Dynamiczny rozwój organizacji powoduje, że … Continue reading »
         Read details
         BPOWystawcy UTP

         CERI International Sp. z o.o.

         CERI International jest dynamicznie rozwijającym się centrum BPO należącym do Grupy Commerzbanku. Klientami CERI są firmy z sektorów finansowego, bankowego, FMCG/handlowego, transportu, logistyki, energetyki, budownictwa. Zatrudniamy blisko 400 Pracowników. Cenimy znajomość języków obcych, efektywną współpracę oraz wszechstronność procesową. Oferty pracy kierujemy do osób rozpoczynających swoją karierę zawodową oraz do specjalistów z zakresu finansów i bankowości. … Continue reading »
          Read details