Doradztwo

AudytDoradztwoWystawcy UTP

PwC

PwC Jedna firma, wiele możliwości! PwC to największa firma audytorsko-doradcza na świecie i dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy. Dołączając do nas masz pewność, że będziesz uczestniczyć w realizacji różnorodnych projektów. Aby do nas trafić wystarczy kilka prostych kroków – po wypełnieniu formularza on-line, zaprosimy Cię do testów logiczno-numerycznych. Kolejnym etapem jest test z języka angielskiego oraz … Continue reading »
  Read details
  AudytDoradztwoWystawcy UTP

  KPMG

  KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 152 000 pracowników w 156 krajach. W Polsce posiadamy biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Naszymi klientami są polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe korporacje ze wszystkich sektorów gospodarki. Od ponad 20 lat świadczymy w Polsce profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa … Continue reading »
   Read details
   DoradztwoKsięgowośćPodatkiWystawcy UTP

   Krajowa Izba Doradców Podatkowych

   Krajowa Izba Doradców Podatkowych jest samorządem zawodowym działającym na podstawie ustawy z 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym. Przynależność do Izby jest obowiązkowa i powstaje z chwilą wpisu na listę, uzyskanie którego uprawnia do posługiwania się tytułem „doradca podatkowy”. Samorząd czuwa nad przestrzeganiem przez członków Izby przepisów prawa powszechnego i korporacyjnego, w tym zasad … Continue reading »
    Read details
    AudytDoradztwoPodatkiWystawcy UTP

    EY (dawniej Ernst & Young)

    Pracodawca nr 1 w Polsce wg rankingu Universum, AIESEC, ELSA. Świadczymy usługi doradcze na najwyższym poziomie w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa biznesowego oraz transakcyjnego. Ponad 1500 profesjonalistów w Polsce, 175 000 pracowników na świecie, 700 biur w 140 krajach. www.ey.com.pl/kariera
     Read details
     DoradztwoFinanseIT

     Accenture

     Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. www.accenture.com    
      Read details