Finanse

FinanseWystawcy UTP

Magellan S.A.

Magellan dostarcza zindywidualizowane usługi finansowe, które umożliwiają optymalne i efektywne zarządzanie finansami przez podmioty działające na rynku medycznym. Firma aktywnie współpracuje z ponad 600 podmiotami działającymi na rynku medycznym. Klientami Spółki są szpitale, firmy farmaceutyczne i dostarczające sprzęt medyczny oraz firmy świadczące usługi outsourcingu do szpitali i dostarczające media. Firma prowadzi również działalność na terenie … Continue reading »
  Read details
  FinanseWystawcy UTP

  ING Bank Śląski S.A.

  Jesteśmy jednym z największych uniwersalnych banków w Polsce, obecnym na rynku od 1989 roku. Jako część międzynarodowej Grupy ING świadczymy zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej oraz rynków finansowych w całej Polsce. Pracując z Klientem detalicznym możesz wspierać Klienta w doborze produktów i usług, które będą odpowiedzią na jego obecne i przyszłe potrzeby. … Continue reading »
   Read details
   FinanseKsięgowośćWystawcy UTP

   IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o.

   IBM BTO BCS to jedna z wiodących międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie wspierania procesów biznesowych. Klientów obsługujemy w ramach trzech podstawowych procesów księgowych: należności, zobowiązań oraz Księgi Głównej. Centrum finansowo-księgowe w Krakowie oferuje klientom unikatowe rozwiązania, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, kierując się zaufaniem i odpowiedzialnością we wszystkich działaniach. W strategię firmy wpisane są … Continue reading »
    Read details
    BPOFinanseProdukcjaWystawcy UTP

    GE

    General Electric to globalna firma z prawie stutrzydziestoletnią tradycją. Zatrudnia wybitnych fachowców i stosuje zaawansowane technologie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w obszarze energii, infrastruktury medycznej i transportowej, technologii użytkowych oraz usług finansowych. GE Energy Management (którego częścią jest łódzka spółka) rozwija technologie w sektorze energetycznym. W Łodzi znajduje się fabryka aparatury elektrycznej oraz … Continue reading »
     Read details
     FinanseObsługa klientaWystawcy UTP

     Bank Zachodni WBK

     Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Bank Zachodni WBK jest członkiem Grupy Santander. www.bzwbk.pl
      Read details
      DoradztwoFinanseIT

      Accenture

      Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. www.accenture.com    
       Read details