FMCG

FMCGWystawcy UTP

Procter & Gamble

Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie. Są wśród nich produkty codziennego użytku firmowane między innymi takimi markami jak Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Bonux, Discreet, Naturella, Pantene, Head & Shoulders, Wella, Gillette, Braun czy Oral-B, oraz produkty … Continue reading »
  Read details
  FMCGProdukcjaWystawcy UTP

  JTI Polska Sp. z o.o.

  JTI – Japan Tobacco International – jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową z siedzibą w Szwajcarii. Produkujemy i sprzedajemy jedne z najbardziej znanych marek na świecie, takie jak Winston, Mevius i LD. Od rozpoczęcia naszej działalności w 1999 roku odnotowaliśmy znaczący wzrost naszej firmy, dzięki zaangażowaniu 27 tysięcy pracowników na całym świecie w 364 biurach, 25 … Continue reading »
   Read details
   FMCGHandelWystawcy UTP

   Jeronimo Martins

   Podstawą działalności Jeronimo Martins Polska jest handel i dystrybucja produktów żywnościowych. Największą część działalności stanowi sieć sklepów spożywczych Biedronka. W ostatnim czasie firma dywersyfikuje swoje portfolio inwestując również w nowe rodzaje biznesów, takich jak sieć drogerii Hebe oraz sieć aptek Na Zdrowie. Jeronimo Martins Polska jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Zatrudniamy 50 000 pracowników, … Continue reading »
    Read details
    FMCGWystawcy UTP

    Hoop Polska Sp. z o.o.

    Hoop Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kofola, która jest jednym z najbardziej znaczących producentów napoi bezalkoholowych w Europie Środkowej. Zasięg: Czechy, Polska, Słowacja, Rosja. Siedem fabryk, z których 3 w Polsce, 2 w Czechach, 1 na Słowacji i 1 w Rosji, zatrudnia łącznie około 2500 osób. Portfolio produktów Hoop Polska obejmuje takie produkty … Continue reading »
     Read details