Handel

FMCGHandelWystawcy UTP

Jeronimo Martins

Podstawą działalności Jeronimo Martins Polska jest handel i dystrybucja produktów żywnościowych. Największą część działalności stanowi sieć sklepów spożywczych Biedronka. W ostatnim czasie firma dywersyfikuje swoje portfolio inwestując również w nowe rodzaje biznesów, takich jak sieć drogerii Hebe oraz sieć aptek Na Zdrowie. Jeronimo Martins Polska jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Zatrudniamy 50 000 pracowników, … Continue reading »
  Read details
  HandelProdukcjaWystawcy UTP

  Indesit Company Polska Sp. z o.o.

  Jesteśmy producentem sprzętu AGD i liderem na takich rynkach jak Włochy, Wielka Brytania i Rosja. Indesit Company posiada 8 obszarów produkcyjnych i zatrudnia 16 tysięcy osób. Głównymi markami Grupy są Indesit, Hotpoint i Scholtès. Firma obecna jest w Polsce od 1992 roku. W skład 3 stref produkcyjnych wchodzą: fabryki kuchenek i okapów, lodówek i komponentów … Continue reading »
   Read details
   HandelProdukcjaWystawcy UTP

   Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

   Grupę Paradyż tworzą 2 przedsiębiorstwa: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o. Kolekcje ze znakiem Paradyża od lat otrzymują najważniejsze nagrody i wyróżnienia m.in. tytuły „Perła Ceramiki UE” oraz „Perła Ceramiki Dystrybutorów”, „Łazienka – Wybór Roku”, „Laur Konsumenta”, „Jakość Roku”. Nieprzerwanie od 1991 roku reprezentujemy polski rynek na najbardziej prestiżowym spotkaniu – … Continue reading »
    Read details