IT

IT

Liki Mobile Solutions

Liki Mobile Solutions, to software house mający swoją siedzibę w Łodzi. Firma specjalizuje się w projektowaniu aplikacji mobilnych i webowych, oprogramowaniu komputerowym, outsourcingu, nearshoringu i rozwiązaniach internetowych dostosowanych do potrzeb klientów. Realizujemy usługi na zamówienie, a także posiadamy własne produkty takie jak; Power Consumer, Kiosk4Kids, cze Vademekum Regionalne. Dotychczas firmie udało się zaistnieć na rynku francuskim, amerykańskim i nowozelandzkim. Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych, ambitnych osób, … Continue reading »
  Read details
  ITWystawcy UTP

  GFT

  GFT Group to międzynarodowa firma IT, która tworzy oprogramowanie dla 9 z 10 największych banków inwestycyjnych na świecie. GFT Group to globalny partner technologiczny dla cyfrowych wyzwań przyszłości – od identyfikowania innowacyjności, poprzez development, po wdrażanie zrównoważonych modeli biznesowych. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowych projektach IT dla programistów i testerów, inżynierów wsparcia aplikacji, menedżerów projektów … Continue reading »
   Read details
   ITWystawcy UTP

   Over Cloud

   Over Cloud oferuje szyte na miarę rozwiązania dla biznesu, skupiając pasjonatów z dziedziny programowania, analiz oraz zaawansowanych technologii informatycznych. Projektujemy funkcjonalne i elastyczne rozwiązania informatyczne. Zapewniamy również kompleksową obsługę marketingową i reklamową. Over Cloud jest doskonałym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu designu, nowoczesnych technologii, analityki i SEO, a także … Continue reading »
    Read details
    DoradztwoFinanseIT

    Accenture

    Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. www.accenture.com    
     Read details