Pozostałe

Pozostałe

Województwo Łódzkie Departament Kultury i Edukacji

Stworzenie jak najlepszych warunków do nauki i rozwoju oraz zatrzymanie najzdolniejszych absolwentów w regionie to główne zadania projektu „Łódzkie intelektualne – II edycja”. W ramach projektu, wybitni młodzi naukowcy, twórcy i artyści otrzymują stypendia, a autorzy najlepszych prac magisterskich, rozpraw doktorskich i habilitacyjnych – nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego. Celem projektu jest promocja województwa jako ośrodka … Continue reading »
  Read details
  PozostałeWystawcy UTP

  Urząd Miasta Łodzi

  Urząd Miasta Łodzi to dynamicznie rozwijająca się organizacja działająca w sektorze publicznym, której misją jest najwyższa jakość w wypełnianiu zadań publicznych w sposób zgodny z wymaganiami prawa oraz rozwój personelu, a także stworzenie i rozwijanie warunków wpływających na profesjonalną i przyjazną obsługę mieszkańców i wszystkich jego klientów. Urząd Miasta Łodzi daje możliwość podnoszenia i doskonalenia … Continue reading »
   Read details
   PozostałeWystawcy UTP

   T-Mobile Polska S.A.

   Jesteśmy jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Firmą dla ludzi, którzy szukają ciekawych wyzwań, chcą brać udział we wdrażaniu nowych technologii, produktów, innowacyjności. Nasz zespół tworzą ludzie wyjątkowi, pełni energii i chęci do działania. Przy wzajemnym wsparciu dla nas każdy cel jest możliwy do realizacji. Stale wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju … Continue reading »
    Read details
    PozostałeWystawcy UTP

    Pracuj.pl

    Pracuj.pl to najpopularniejszy polski portal pracy, skierowany do specjalistów i menedżerów. Co miesiąc odwiedzają go nawet 2 mln internautów, korzystając z kilkudziesięciu tysięcy ofert pracy, testów kompetencji, indywidualnych raportów zarobków oraz porad na temat rozwoju kariery. Korzystanie z serwisu gwarantuje pracodawcom poszukującym pracowników szybkie dotarcie do wykwalifikowanych kandydatów z ich branży. Portal powstał w 2000 … Continue reading »
     Read details
     PozostałeWystawcy UTP

     Młodzi w Łodzi

     Młodzi w Łodzi – Studiowanie staje się przyjemniejsze Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry. Realizatorem programu jest Biuro Obsługi Inwestora i  Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi, które przy współpracy … Continue reading »
      Read details