Produkcja

FMCGProdukcjaWystawcy UTP

JTI Polska Sp. z o.o.

JTI – Japan Tobacco International – jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową z siedzibą w Szwajcarii. Produkujemy i sprzedajemy jedne z najbardziej znanych marek na świecie, takie jak Winston, Mevius i LD. Od rozpoczęcia naszej działalności w 1999 roku odnotowaliśmy znaczący wzrost naszej firmy, dzięki zaangażowaniu 27 tysięcy pracowników na całym świecie w 364 biurach, 25 … Continue reading »
  Read details
  HandelProdukcjaWystawcy UTP

  Indesit Company Polska Sp. z o.o.

  Jesteśmy producentem sprzętu AGD i liderem na takich rynkach jak Włochy, Wielka Brytania i Rosja. Indesit Company posiada 8 obszarów produkcyjnych i zatrudnia 16 tysięcy osób. Głównymi markami Grupy są Indesit, Hotpoint i Scholtès. Firma obecna jest w Polsce od 1992 roku. W skład 3 stref produkcyjnych wchodzą: fabryki kuchenek i okapów, lodówek i komponentów … Continue reading »
   Read details
   BPOFinanseProdukcjaWystawcy UTP

   GE

   General Electric to globalna firma z prawie stutrzydziestoletnią tradycją. Zatrudnia wybitnych fachowców i stosuje zaawansowane technologie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w obszarze energii, infrastruktury medycznej i transportowej, technologii użytkowych oraz usług finansowych. GE Energy Management (którego częścią jest łódzka spółka) rozwija technologie w sektorze energetycznym. W Łodzi znajduje się fabryka aparatury elektrycznej oraz … Continue reading »
    Read details
    LogistykaProdukcjaWystawcy UTP

    Dell Products Poland Sp. z o.o.

    DELL oferuje nowatorskie produkty dla klientów indywidualnych i firm, w tym laptopy i komputery stacjonarne, urządzenia mobilne, projektory, drukarki, rozwiązania z zakresu macierzy dyskowych oraz serwery, a także usługi związane z wirtualizacją, przechowywaniem danych, centrum danych czy upraszczaniem zarządzania firmowym środowiskiem IT. www.dell.pl
     Read details
     HandelProdukcjaWystawcy UTP

     Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

     Grupę Paradyż tworzą 2 przedsiębiorstwa: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o. Kolekcje ze znakiem Paradyża od lat otrzymują najważniejsze nagrody i wyróżnienia m.in. tytuły „Perła Ceramiki UE” oraz „Perła Ceramiki Dystrybutorów”, „Łazienka – Wybór Roku”, „Laur Konsumenta”, „Jakość Roku”. Nieprzerwanie od 1991 roku reprezentujemy polski rynek na najbardziej prestiżowym spotkaniu – … Continue reading »
      Read details