Wystawcy UTP

BPOWystawcy UTP

Xerox

Xerox jest światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i usług informatycznych. Obecnie Xerox zatrudnia 143 tysiące pracowników w ponad 100 krajach świata. W Łodzi rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku jako Atos Origin Support Services. W 2010 roku nasze centrum zostało przejęte przez ACS, a Xerox Company, a od zeszłego roku działamy pod szyldem Xerox. Świadczymy … Continue reading »
  Read details
  BPOWystawcy UTP

  UPS Global Business Services

  Początek 2015 roku to czas, kiedy otwieramy drugie w Polsce UPS Global Business Center. Nasze nowe centrum usług biznesowych mieści się w Łodzi w biurowcu University Business Park. Do końca 2018 roku planujemy zatrudnić 300 osób. Naszym celem jest zbudowanie zespołu wyróżniającego się pasją i profesjonalizmem. www.upsjobs.com
   Read details
   PozostałeWystawcy UTP

   Urząd Miasta Łodzi

   Urząd Miasta Łodzi to dynamicznie rozwijająca się organizacja działająca w sektorze publicznym, której misją jest najwyższa jakość w wypełnianiu zadań publicznych w sposób zgodny z wymaganiami prawa oraz rozwój personelu, a także stworzenie i rozwijanie warunków wpływających na profesjonalną i przyjazną obsługę mieszkańców i wszystkich jego klientów. Urząd Miasta Łodzi daje możliwość podnoszenia i doskonalenia … Continue reading »
    Read details
    PozostałeWystawcy UTP

    T-Mobile Polska S.A.

    Jesteśmy jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Firmą dla ludzi, którzy szukają ciekawych wyzwań, chcą brać udział we wdrażaniu nowych technologii, produktów, innowacyjności. Nasz zespół tworzą ludzie wyjątkowi, pełni energii i chęci do działania. Przy wzajemnym wsparciu dla nas każdy cel jest możliwy do realizacji. Stale wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju … Continue reading »
     Read details
     BPOWystawcy UTP

     Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.

     Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawcą składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również innych gałęzi przemysłu. Globalne Centrum Usług Wspólnych (GSS) mieści się w Łodzi. Centrum zapewnia efektywne oraz skuteczne wsparcie dla działań biznesowych firmy. Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii ma za zadanie zwiększać możliwości operacyjne Tate & Lyle. … Continue reading »
      Read details
      BPOWystawcy UTP

      Takeda SCE Sp. z o.o.

      Misją Takedy, największej firmy farmaceutycznej w Japonii i lidera w branży, jest dążenie do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie poprzez wprowadzanie wiodących innowacji w medycynie. Portfolio firmy obejmuje leki z dziedziny gastroenterologii, chorób układu oddechowego i chorób zapalnych, leczenia bólu, onkologii, osteoporozy oraz regeneracji tkanek. Takeda SCE stanowi finansowe centrum serwisowe Grupy Takeda, zajmujące … Continue reading »
       Read details
       BPOWystawcy UTP

       SouthWestern BPS Sp. z o.o.

       SouthWestern BPS wywodzi się z Irlandii, gdzie jest liderem wśród dostawców usług BPO. Od 2007 r. dynamicznie rozwijamy się w Polsce, gdzie łódzkie Centrum Operacyjne zatrudnia ponad 300 pracowników. Nasze filie zlokalizowane w Clonakilty, Corku (Irlandia), Milton Keynes (UK) oraz w Łodzi (Polska) pracują w trybie 24/7/365 i obsługują klientów z całego świata. Nasi pracownicy, … Continue reading »
        Read details
        ITWystawcy UTP

        GFT

        GFT Group to międzynarodowa firma IT, która tworzy oprogramowanie dla 9 z 10 największych banków inwestycyjnych na świecie. GFT Group to globalny partner technologiczny dla cyfrowych wyzwań przyszłości – od identyfikowania innowacyjności, poprzez development, po wdrażanie zrównoważonych modeli biznesowych. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowych projektach IT dla programistów i testerów, inżynierów wsparcia aplikacji, menedżerów projektów … Continue reading »
         Read details
         AudytDoradztwoWystawcy UTP

         PwC

         PwC Jedna firma, wiele możliwości! PwC to największa firma audytorsko-doradcza na świecie i dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy. Dołączając do nas masz pewność, że będziesz uczestniczyć w realizacji różnorodnych projektów. Aby do nas trafić wystarczy kilka prostych kroków – po wypełnieniu formularza on-line, zaprosimy Cię do testów logiczno-numerycznych. Kolejnym etapem jest test z języka angielskiego oraz … Continue reading »
          Read details
          PozostałeWystawcy UTP

          Pracuj.pl

          Pracuj.pl to najpopularniejszy polski portal pracy, skierowany do specjalistów i menedżerów. Co miesiąc odwiedzają go nawet 2 mln internautów, korzystając z kilkudziesięciu tysięcy ofert pracy, testów kompetencji, indywidualnych raportów zarobków oraz porad na temat rozwoju kariery. Korzystanie z serwisu gwarantuje pracodawcom poszukującym pracowników szybkie dotarcie do wykwalifikowanych kandydatów z ich branży. Portal powstał w 2000 … Continue reading »
           Read details