Jako BNP Paribas Securities Services specjalizujemy się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w 34 krajach na 5 kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

W warszawskim oddziale prowadzimy biznes lokalny oraz współpracujemy z wieloma biurami w Europie. Dzięki innowacyjności, nowym technologiom oraz wysokiej jakości usług dynamicznie się rozwijamy, co zaowocowało znacznym wzrostem liczby pracowników w ciągu ostatnich lat.

Czy wiesz, że...?:

Naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia merytoryczne, a także rozwój poprzez naukę języków obcych. Pracując u nas, masz możliwość odbycia szkoleniowych wyjazdów zagranicznych. Dodatkowo cały czas obracasz się w międzynarodowym środowisku, poznajesz inspirujących ludzi oraz otrzymujesz szeroki pakiet benefitów.

DANE KONTAKTOWE:
Plac Europejski 6
e-mail: HRPoland@securities.bnpparibas.pl

BRANŻA:

Finanse

POSZUKIWANI PRACOWNICY:

Księgowy Funduszy
Analityk Compliance
Agent Transferowy
Dealing Officer
Analityk biznesowy

MIEJSCE PRACY/PRAKTYK/STAŻU: