mBank

Stawiamy na kreatywne rozwiązania i z pełnym zaangażowaniem szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Patrzymy w przyszłość – nie chcemy odtwarzać rzeczywistości, ale ją kreować. Myślimy klientem, oferując przejrzyste i intuicyjne rozwiązania. Upraszczamy i optymalizujemy procesy, aby działać sprawnie i szybko. Tworzymy klimat wspierający innowacje i pozwalający pracownikom realizować ich kreatywny potencjał. Jesteśmy profesjonalni zarówno w kontakcie z klientem zewnętrznym, jak i w codziennej współpracy z innymi pracownikami. Zatrudniamy ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Jesteśmy organizacją, która docenia potencjał pracowników. Tworzymy kulturę dzielenia się wiedzą oraz promujemy udział w rekrutacjach wewnętrznych, które wspierają różnorodne działania rozwojowe.

Program Rozwoju Młodych Talentów

Do współpracy zapraszamy również studentów i absolwentów, oferując im uczestnictwo w Programie Rozwoju Młodych Talentów. Składa się on z praktyk i rotacyjnego stażu. Program praktyk to doskonała okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w wybranym departamencie, natomiast staż to możliwość bezpośredniego poznania wielu obszarów Banku dzięki zaangażowaniu w zadania i projekty prowadzone w różnych jednostkach organizacyjnych. Rotacyjny charakter stażu pozwala na wybór preferowanej ścieżki tematycznej zgodnej z wykształceniem i zainteresowaniami (np.: profil analityczny, biznesowy, marketingowy, bankowości korporacyjnej itd.). Osoby biorące udział w Programie Rozwoju Młodych Talentów mogą liczyć na wsparcie opiekuna, który podzieli się swoją wiedzą merytoryczną i umiejętnościami praktycznymi.

Na program praktyk można aplikować przez cały rok, wysyłając swoje CV w odpowiedzi na poszczególne oferty. Rekrutacja na staż rozpoczyna się w październiku każdego roku, a sam program realizowany jest od stycznia.

BRANŻA:

Finanse i bankowość

MIEJSCE PRACY, PRAKTYK, STAŻY:

Warszawa, Łódź

POSZUKIWANI PRACOWNICY:

stażyści i praktykanci

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW:

  • finanse i rachunkowość,
  • ekonomia,
  • zarządzanie,
  • informatyka i ekonometria,
  • metody ilościowe w ekonomii,
  • systemy informacyjne

 
LICZBA MIEJSC PRACY:

Staże: 20 (rekrutacja w październiku)
Praktyki: ok. 100 (rekrutacja przez cały rok)

PŁATNE STAŻE I PRAKTYKI:

Tak

AKTUALNE OFERTY PRAKTYK/STAŻY/PRACY: 

https://www.mbank.pl/kariera/

Dane kontaktowe:

mBank
Senatorska 18
00-950 Warszawa
rekrutacja@mbank.pl