LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce portal pracy, skierowany do specjalistów o kompetencjach językowych z różnych branż w Polsce i za granicą.
Specjalizujemy się we wsparciu w działaniach rekrutacyjnych  o profilu językowym dla klientów indywidualnych i korporacyjnych  głównie z sektorów Multilingual Contact Center, IT, finansowego, medycznego,  logistyki w Polsce a także w krajach Europy ( Anglia, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Słowacja, Słowenia, Czechy etc.).

Linguajob to docelowe źródło kandydatów – specjalistów językowych i gwarant efektywnej rekrutacji. Naszym celem jest jak najwyższa jakość świadczonych usług w obszarze wsparcia w procesie rekrutacji kandydatów ze znajomością szerokiej gamy  języków obcych.

JEŚLI JESTEŚ: KANDYDATEM, szukasz pracy w Polsce bądź w Europie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i zapoznaj się z szeroką gamą ofert pracy odpowiadającym Twoim kryteriom.

JEŚLI JESTEŚ: PRACODAWCĄ, agencją doradztwa personalnego lub inną instytucją poszukującą specjalistów językowych z Polski lub z za granicy - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl  i korzystaj z naszej bazy danych bogatej w największą liczbę Kandydatów.

 

Branża:  

Media społecznościowe/ Portal pracy

 

Miejsce pracy, praktyk, staży:

miasta, konkretne siedziby

 

Poszukiwani pracownicy:

SSC, BPO, BTO, eksport, logistyka, HR, IT, tłumaczenia, języki obce

 

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w branży
  • Znajomość j. obcych

 

Liczba miejsc pracy:

ponad 10 tyś. ofert pracy z językami obcymi

 

Sprawdź oferty pracy z językami obcymi: 

Your language career at www.linguajob.pl

Udostępnij: