Do 30 kwietnia br. rozpoczynamy rekrutację kandydatów do tegorocznej edycji  projektu stażowego „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne 2017” organizowanego w ramach programu  „Młodzi w Łodzi”.

Celem projektu jest umożliwienie studentom i absolwentom Łódzkich uczelni zdobycia doświadczenia zawodowego, a w przyszłości prestiżową pracę w Łodzi.

Do tegorocznej edycji inicjatywy „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” przystąpiło 73 partnerów.  Fundatorzy  zaoferowali łącznie 380 płatnych miejsc stażowych. Wśród partnerów projektu znalazły się firmy reprezentujące różnorodne branże: informatyka, bankowość, księgowość, marketing, administracja,  itp.

ogloszenie_250x118_5_bez_spadu

CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY ZDOBYĆ STAŻ:

• Zarejestrować się na Portalu praktyk i staży i założyć konto. Wszystkie oferty staży wakacyjnych dostępne są na stronie praktyki.lodz.pl w okresie od 1 do 30 kwietnia 2017 r.
  • Wybrać ofertę dla siebie, dodać CV lub List Motywacyjny i APLIKOWAĆ!
  • W przypadku ofert, w których wymagane jest przesłanie dodatkowo np. portfolio prosimy o dodanie w treści CV lub LM linku do własnej strony www lub z dostępem do portfolio.
  • W przypadku pozytywnego rozpatrzenia dokumentów aplikacyjnych przez fundatora wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej organizowanej przez pracodawcę.
  • Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 20 czerwca 2017
  • Rozpoczęcie stażu u fundatora (w terminach od lipca do września 2017 r.).

Dlaczego warto brać udział w projekcie ?

• wszystkie staże realizowane w ramach projektu „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” są płatne – minimum 1300 zł brutto (za każdy pełny miesiąc trwania stażu.)
  • nasi partnerzy to najprężniej rozwijające się firmy z Łodzi i regionu
  • poprzednie edycje pokazują, że ponad 60% laureatów ubiegłorocznych edycji zostało na stałe zatrudnionych przez fundatorów staż

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: www.praktyki.lodz.pl