Program Ambasadorski Biura Karier UŁ powoli się rozkręca. Po żmudnej i czasochłonnej pracy koncepcyjnej przyszła pora na przełożenie pomysłów na faktyczne działania.

W ostatni piątek (12.01.2018) odbyło się spotkanie z Ewą Bieńkowską, która dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą z zakresu PR i organizacji eventów. U podstaw założeń Programu leży stwarzanie studentom UŁ okazji do rozwoju kompetencji poprzez mierzenie się z realnymi wyzwaniami. Jesteśmy przekonani, że Ambasadorzy skorzystają z cennych rad i doświadczeń naszego piątkowego gościa.

Kim jest Ewa Bieńkowska?

Jak sama o sobie mówi:

Od lat żyjąca rytmem Łodzi. Rzecznik kandydatury Łódź Europejską Stolicą Kultury – projektu, który nieodwracalnie zmienił wizerunek miasta i pchnął je w stronę przemysłów kreatywnych. Doświadczenie zdobywała w sektorze prywatnym i publicznym, co pozwoliło jej poznać pełen wachlarz potrzeb klientów branży PR i eventowej. Siedem lat pracy dla Manufaktury w Łodzi, lata spędzone na stanowisku rzecznika łódzkiego Lotniska, czy praca nad marketingiem i PR’em Miejskiej Areny Kultury i Sportu to tylko niektóre z licznych źródeł wiedzy i inspiracji dla nowych wyzwań. Sporo czasu i energii zaangażowała w wydarzenia modowe w Łodzi. Odtwarzając prestiż konkursu Złota Nitka, czy pracując dla jedynego w Polsce prawdziwego Tygodnia Mody. Od lat prowadzi również własną agencję, w której podstawowym warunkiem doboru projektów są pozytywne emocje. Dzięki temu współpracowała również z polskim rządem i swoim rodzinnym miastem przy staraniach o organizację wystawy EXPO 2022 Łódź Polska. Pasjami szuka nowych zajęć. Zupełnie przy okazji konstruuje scenografie do przedstawień córki, czy tworzy lampy z betonu. Zakręcony, dobry duch z miasta Łodzi. Wulkan energii.

Pozostaw odpowiedź