BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o.bsh

www.bsh-group.com/Bosch

Referent Księgowości Zobowiązań
Specjalista ds. Zakupów
Konsultant Help Desk

CERI International Sp. z o.o.CERI

www.ceri.pl

CERI International jest centrum usług biznesowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wrażliwych procesów dla banków oraz instytucji finansowych. Nasza strategia, opierającą się na standardach cyfrowych oraz zastosowaniu zwinnych metodologii, stanowi gwarancję wysokiej jakości usług. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki w Polsce – dołącz do nas!

Asystent ds. Weryfikacji Klientów - KYC
Asystent/-ka ds. Obsługi Procesów HR
Asystent/-ka ds. Obsługi Procesów HR

Compensa TU S.A. Vienna Insurance GroupCompensa

www.compensa.pl

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa od wielu lat na polskim rynku, wciąż rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby wyprzedzać oczekiwania rosnącej liczby Klientów.Jesteśmy częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Konsultant ds. Telefonicznego Kontaktu z Klientem (połączenia przychodzące)

ConduentConduent_Horizontal_RGB

www.conduent.com/jobs

Conduent jest światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych. Specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu finansów i rachunkowości, obsługi klienta, HR, ale także dla sektora opieki zdrowotnej i transportu. W Łodzi rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku jako Atos Origin Support Services. Przez kolejne lata nasze centrum występowało pod szyldami firm ACS i Xerox. W styczniu 2017 ze struktur firmy Xerox wyodrębnił się Conduent – organizacja która posiada oddziały na całym świecie i zatrudnia ponad 90 tysięcy osób. Świadczymy usługi outsourcingowe z zakresu finansów, księgowości, administracji personalnej oraz obsługi klienta. W naszym centrum pracuje około 180 osób, które obsługują klientów z 20 krajów. Rekrutacja do naszego biura w Łodzi trwa cały rok. Poszukujemy zarówno osób z dużym doświadczeniem, jak i tych, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową. Warunkiem podstawowym pracy w Conduent jest znajomość języka angielskiego oraz dodatkowo drugiego języka europejskiego.

Associate with English and other European language
Accounting Associate with English and other European language
Administrative Clerk with Communicative English and Polish

CUW PKP Energetykalogo

 

Spółka PKP Energetyka działa na polskim rynku od 2001 roku. Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż i dostarczanie energii elektrycznej klientom trakcyjnym i biznesowym. Centrum Usług Wspólnych PKP Energetyka rozpoczęło swoją działalność w Łodzi 1 listopada 2016 roku.

Młodszy specjalista/ Specjalista ds. kadr i płac
Młodszy specjalista/ Specjalista ds zobowiązań
Młodszy specjalista/ Specjalista ds.należności

Decathlon Sp. z o.o.1Decathlon.logo.RGB

 

Decathlon zatrudnia obecnie ponad 77 000 osób na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.Do nowo otwieranego magazynu w Łodzi poszukujemy kobiet i mężczyzn pełnych zaangażowania oraz chęci do tworzenia wspólnego, ciekawego miejsca pracy.

Pracownik Sektora Logistycznego

GE Power Controls S.AGE2

 

General Electric znaczy o wiele więcej niż sądzisz. Dziś, po ponad 100 latach od chwili naszego powstania, działamy w ponad 100 krajach naszego globu i zatrudniamy ponad 300 000 osób.  Dziedzictwo Thomasa Edisona przekształca przemysł w oparciu  o maszyny i rozwiązania wykorzystujące inteligentne oprogramowanie.  Dzięki naszym pracownikom, usługom, technologiom i oddziaływaniu skali, GE mówi językiem przemysłu i dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania.

Stażysta w dziale analiz finansowych

Geek Soft sp. z o.o.GeekSoft

www.geeksoft.pl

Geek Soft specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych z zakresu krypto-walut, platform obrotu na rynkach finansowych oraz aplikacji biznesowych. Nasz zespół to ambitni i pełni pasji ludzie, którzy cenią pomysłowości i niestandardowe rozwiązania.

Junior Customer Support Specialist

GO Sport Polska Sp. z o.o.GoSport2

www.go-sport.pl/pracuj_z_nami

W GO Sport wierzymy, że firmę tworzą ludzie i tylko dzięki nim możemy bić kolejne rekordy. Jesteśmy zgraną drużyną miłośników sportu i wspólnie dążymy do realizacji naszych celów sprzedażowych oraz zapewnienia naszym klientom najwyższych standardów obsługi.

W Polsce GO Sport jest obecny od 1998 roku. Do dziś otworzyliśmy 31 sklepów w 17 miastach i zatrudniamy 650 osób – a to jeszcze nie koniec!

Nasz pierwszy sklep ze sprzętem sportowym i odzieżą dla osób prowadzących aktywny tryb życia otwarto w Paryżu w 1978 roku z inicjatywy pary mistrzów w narciarstwie alpejskim, którzy postanowili nie rozstawać się ze sportem po zakończeniu kariery. Po 9 latach sieć GO Sport obejmowała całą Francję, a obecnie już na całym świecie zapewnia dostęp do najlepszego sprzętu spośród niemal wszystkich dyscyplin sportowych.

Sprzedawca

Fujitsufujitsu

www.therealdeal.pl

Chcesz rozwijać swoją karierę #NaSerio?

Ośmiu na dziesięciu naszych pracowników poleciłoby pracę u nas swoim znajomym, więc prawdopodobnie już o nas słyszałeś. Jesteśmy zespołem prawie 2000 programistów i inżynierów IT, lingwistów, doświadczonych managerów, specjalistów z obszaru finansów i obsługi klienta. Każda z naszych 5 linii biznesowych: Research & Development, Remote Infrastructure Management, Service Management, EMEIA Finance Services oraz Service Desk, zapewnia ogromne możliwości rozwoju.

Wiemy czego oczekujesz od pracodawcy: przyjaznej atmosfery, tego, że doceni Twoją pracę, możliwości rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach, szansy na zdobywanie kolejnych umiejętności zawodowych, zmiany działu lub zadań, kiedy poczujesz taką potrzebę, atrakcyjnych zarobków i benefitów.

Właśnie to oferujemy.

Service Desk Agent with French/German/Slovenian

Infosys Polandlogo1

www.dockinlodz.com

Infosys Poland to wiodący dostawca usług outsourcingowych, konsultingowych i technologicznych oraz jeden z największych pracodawców z sektora usług w Polsce. Firma jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited – globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT oraz giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu. Polskie centrum Infosys zatrudnia ponad 2600 specjalistów, świadczących usługi BPO i ITO dla 25 klientów z całego świata w ponad 20 językach. Do głównych obszarów specjalizacji centrum należy obsługa podatkowa, Master Data Management, usługi finansowo- księgowe i zakupowe, transformacje biznesowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie ryzykiem.

Accountant with European language
Purchasing Officer with European language
Data Analyst

McCormick Shared Services – EMEA, LLC sp. z o.o.McCormick2

www.mccormickcorporation.com/Career-Center

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1989 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie. Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności. McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie. W 2014 roku, w Łodzi McCormick otworzył Centrum Usług Wspólnych w regione EMEA, które wspiera biznes w zakresie finansów, obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi oraz procesów związanych z jakością i technologią żywienia.

Sales Order to Cash
Customer Service Analyst with French
Talent & Development Specialist with French

Nationale-Nederlandenpobrane

www.nn.pl

Nationale Nederlanden to część Grupy NN – firmy ubezpieczeniowo-inwestycyjnej, której zaufało już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie. Głęboko wierzymy, że każdy z nas zasługuje na to, by o tak istotnych sprawach jak ubezpieczenia i inwestycje rozmawiać jedynie z osobami, które dzięki profesjonalnemu procesowi rekrutacji i przygotowania do pracy oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji są znakomicie przygotowane do badania potrzeb Klientów i tworzenia prostej, przejrzystej oferty stanowiącej kompleksową odpowiedź na te potrzeby.

Doradca Ubezpieczeniowo-Finansowy

Nordea Bank AB S.A. Oddział w PolsceUtskrift

www.nordea.pl

Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce jest częścią Grupy Nordea, wiodącej instytucji finansowej w krajach skandynawskich. Oddział w Łodzi powstał w 2010 roku z myślą o obsłudze skandynawskich jednostek biznesowych Nordea. Naszą rolą jest efektywne wspieranie, rozwój i ciągłe ulepszanie procesów tak, aby dostarczać najlepszą ich jakość. Jeśli lubisz pracę zespołową, dołącz do nas i zobacz, że można pracować inaczej. W Nordea znajdziesz wspaniałych ludzi, dla których wartości takie jak: zaufanie i wzajemny szacunek są wyznacznikami codziennej współpracy i rozwoju.

Pracownik ds. Operacji Bankowych
Junior Specialist in Capital Markets Area
Junior Procurement Officer / Procurement Officer in Group Procurement

O.S.T.C. Ltd (Sp. z o.o.) oddział w PolsceOSTC_2

www.ostc.com

W ciągu zaledwie 15 lat OSTC stało się jedną z największych firm tradingowych na świecie. Dziś zatrudniamy ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Indie, Chiny, Rosję po Hiszpanię. Wspieramy naszych pracowników na drodze osiągnięcia sukcesu w roli traderów. Zatrudniamy młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi. Ludzi takich jak Ty.

Junior Trader

Phinance S.A.logo_recruitment_days

www.youaretheboss.pl/#phinance

POZNAJ PHINANCE

Phinance to największa niezależna firma doradztwa finansowego w Polsce, której celem jest zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa finansowego klientów oraz budowane z nimi trwałych relacji. Pełniąc rolę przewodnika po świecie finansów, dba o to, aby decyzje klientów były świadome a oni czuli się pewnie i mieli kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach Phinance już od 15 lat dostarcza kompleksowe usługi finansowe oraz wybiera najkorzystniejsze produkty dopasowane do zmieniających się potrzeb na rynku.

SPÓJRZ NA LICZBY

260 produktów finansowych
45 instytucji finansowych
530 wykwalifikowanych specjalistów
30 oddziałów w całej Polsce
345 000 Klientów zaufało Phinance

Doradca Finansowy
Asystent Doradcy Finansowego

ROHLIG SUUS LOGISTICS SAfirm_19204_24625b_big

www.suus.com

W ROHLIG SUUS Logistics SA zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do wysoce profesjonalnej i indywidualnej obsługi Klienta.W portfelu obsługiwanych przez nas firm znajdują się regularne i multiproduktowe kontrakty z liderami rynku. Jesteśmy jedną z największych firm logistycznych w Polsce. Od ponad 20 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. Usługi magazynowe i dodane realizujemy w centrach logistycznych o powierzchni ponad 100 000 m2. Od 2006 roku jesteśmy w 100% polską spółką. Zatrudniamy ponad 1000 osób. NASZE WARTOŚCI Logistykę tworzą ludzie, nie środki transportu – to ZAANGAŻOWANIE wielu osób, które pracują na to aby dostawa każdej przesyłki odbyła się zgodnie z planem. Nasi klienci mogą się czuć bezpiecznie ponieważ bierzemy ODPOWIEDZIALNOŚĆ za cały łańcuch dostaw, oferując rozwiązania szyte na miarę potrzeb. Podstawą naszego codziennego działania jest DOSKONALENIE SIĘ i ciągły rozwój.

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Tate & Lylelogo aktualne

www.tateandlyle.com

At Tate & Lyle, we believe our people are our secret ingredient and people that join us will fuel and contribute to our success. Our vision is to be the leading provider of specialty food ingredients and solutions.  We provide ingredients and solutions to the food, beverage and other industries, operating from more than 30 locations around the world. We turn raw materials into distinctive, high quality ingredients. These ingredients and solutions add taste, texture, nutrition and increased functionality to products that millions of people around the world use or consume every day.

Trainee
Junior Accountant

Transfer Multisort Elektronik sp. z o. o.tme_c9_2

www.tme.eu

TME jest jednym z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej w Europie. Firma zatrudnia ponad 560 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach.Obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy firm w 133 krajach i wysyłamy 3700 paczek dziennie. Wśród oferowanych 190.000 produktów znajdą Państwo wyroby większości istotnych producentów komponentów elektronicznych.

Specjalista ds. sprzedaży
Inżynier
Specjalista ds. reklamacji

 

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.UPS _2

www.jobs-ups.com

Po ponad 100 latach istnienia firma UPS, która zaczynała swoją działalność w Stanach Zjednoczonych, jest obecnie największą na świecie firmą dystrybucyjną i globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań łańcucha dostaw, świadczącą usługi w ponad 200 krajach i regionach oraz zatrudniającą ponad 440 tysięcy osób. Stuletnie doświadczenie i tradycja uczyniło UPS marką najbardziej podziwianą na świecie. Jesteśmy synonimem niezawodności, uczciwości, stabilności finansowej i elastyczności w zmieniających się czasach. To właśnie nasi pracownicy są najważniejszą gwarancją rozwoju, dlatego inwestycja w ich wiedzę i doświadczenie to nasz priorytet. W 2015 roku otworzyliśmy w Łodzi drugie w Polsce centrum UPS Global Business Services. W UPS wierzymy, że osobę z potencjałem nauczymy wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie kierunkowego doświadczenia. Dla nas kluczowa jest Twoja chęć rozwoju, osobowość, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania.

Administrator ds. zarządzania informacją
Administrator z językiem niemieckim
Administrator z językiem włoskim