Jeszcze tylko 6 dni potrwa rekrutacja do III edycji prestiżowego projektu mentorskiego dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Wśród ponad 20 mentorów czekających na Wasze aplikacje nie brak wybitnych specjalistów reprezentujących takie branże jak media, BPO, IT, administracja publiczna, PR czy HR. Mentorzy zaproszeni do projektu to absolwenci UŁ, którzy odnieśli znaczący sukces zawodowy – osoby piastujące wysokie stanowiska w różnych organizacjach, specjaliści w obszarze swojego działania zawodowego, którzy dobrowolnie i nieodpłatnie zdecydowali się zaangażować się w projekt Mentoring-Absolwent VIP. Każdy z nich obejmie opieką mentorską jednego studenta podczas comiesięcznych spotkań w okresie grudzień 2015 – czerwiec 2016.

 

Mentoring_grafika

 

Jeśli macie dobre wyniki w nauce, możecie pochwalić się aktywnością społeczną i zastanawiacie się nad dalszym rozwojem kariery zawodowej, aplikujcie on-line i rozwińcie skrzydła pod okiem wybranego mentora.

Rekrutacja potrwa  do wtorku 27 października, a studenci poznają swoich mentorów już 10 listopada podczas uroczystej inauguracji projektu.

Formularz aplikacyjny, pełna lista mentorów oraz opis projektu znajdziecie na stronie www.absolwentvip.uni.lodz.pl.

Pozostaw odpowiedź