Sky Hub to pierwsza w Łodzi przestrzeń współpracy i integracji łódzkich uczelni: Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, w której oprócz otwartego biura coworkingowego odbywają się otwarte tematyczne wykłady specjalistyczne i dyskusje prowadzone przez wykładowców akademickich.

13 kwietnia o godzinie 18.00 w Sky Hub (ul. Piotrkowska 148/150, XV piętro wieżowca Red Tower) odbędzie się spotkanie ze Sławomirem Lachowskim, menadżerem, inwestorem, twórcą mBanku. W swoim wystąpieniu opowie on o swojej drodze zawodowej, historii stworzenia jednego z największych na świecie banków mobilnych oraz udowodni, jak istotne jest trzymanie się swoich wartości oraz zasad, zarówno w życiu, jak i biznesie. Prelekcja będzie zawierała przemyślenia dotyczące prowadzenia oraz rozwijania firmy, a także zasad, którymi należy się kierować, aby skutecznie przewodzić w swojej organizacji oraz zespołowi.

Artykuł SkyHUB na temat spotkania <-

Wydarzenie na Facebooku <-