Startup Academy pomaga realizować marzenia o własnym biznesie poprzez organizację intensywnych szkoleń i konsultacji, w trakcie których uczestnicy otrzymują wiedzę i narzędzia niezbędne do otworzenia własnej firmy.

Podczas 2-dniowych warsztatów prezentujemy startupowe trendy, pokazujemy jak zbudować model biznesowy, a także jak ten model doskonalić z użyciem narzędzia Business Model Canvas. Ponadto przedstawiamy ponad 20 sposobów na generowanie strumieni pieniężnych w biznesie. Na warsztatach można dowiedzieć się również jak przetestować pomysł na biznes przy ograniczonych zasobach wykorzystując metodologię Lean Startup. Poruszamy temat finansowania działalności, a także pokazujemy jak konstruować skuteczną strategię komunikacji produktu.

Zainspiruj się do działania, poznaj genezę sukcesów i porażek setek przedsiębiorców i odkryj swój potencjał! Warsztaty to również szansa na poznanie wartościowych osób, z którymi będziesz mógł stworzyć zespół o uzupełniających się kompetencjach.

Po warsztatach zweryfikuj pomysł na rynku z wykorzystaniem naszej metodologii i zgłoś się do nas na indywidualne konsultacje, gdzie pomożemy Ci w przygotowaniu projektu do pozyskania kapitału na jego rozwój.

Studenci mają szansę na bezpłatny udział w programie. Aplikację należy złożyć poprzez formularz dostępny na stronie: http://startupacademy.pl/student
Startup Academy w każdym miesiącu oferuje jedno bezpłatne miejsce na warsztatach dla studenta, który zgłosi innowacyjny pomysł na biznes.

Modern-Infographic-Options-Banner