Wakacje – czas odpoczynku po sesji i chwila na podładowanie akumulatorów przed nowym rokiem akademickim. Dla niektórych – okres praktyk i staży, które przydadzą się w momencie wejścia na rynek pracy. A gdyby wykorzystać ten czas na rozwój kluczowych kompetencji?

Po miesięcznej przerwie wracamy z wakacyjną odsłoną Studenckich Czwartków. Pierwszą z propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy,  stanowi gra szkoleniowa Jesteś zwycięzcą?. W trakcie rozgrywki trafisz do jednej z drużyn, walczących o wykręcenie jak najwyższego wyniku finansowego. Jaką strategię przyjmiesz? Jak poradzisz sobie z negocjacjami i motywami pozostałych uczestników? Przyjdź do Biura Karier UŁ i sprawdź, jak radzisz sobie z planowaniem i reagowaniem na zmieniającą się sytuację.

W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 16 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga:

Rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 8 uczestników).

 

Zajęcia poprowadzą:

Joanna Muzal – psycholog, trenerka i coach. Od ponad 10 lat zajmuje się wspieraniem różnych grup wiekowych i zawodowych w procesie poszukiwania zatrudnienia i odnajdywania swojego miejsca na rynku pracy. Ma na koncie ponad 5000 godzin indywidualnych konsultacji oraz szereg szkoleń. Entuzjastka zmian i elastycznego podejścia do rynku pracy. Wierzy, że autentyczność i  prawdziwe poznanie siebie są kluczem do satysfakcjonującej pracy.

 

 

Jędrzej Szynkowski – psycholog, doradca zawodowy, trener. W Biurze Karier UŁ wspiera studentów w ramach projektu KreaTOR Kariery, współtworzy Program Ambasadorski i realizuje warsztaty – głównie z zakresu twórczego rozwiązywania problemów i kreatywności. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gier, których elementy przenosi do swoich szkoleń.

 

 

TUTAJ możesz przeczytać o naszych pozostałych wakacyjnych propozycjach szkoleniowych: warsztacie „Etykiety” i kursie kreatywności „Przystanek Pomysł”.

 

Studenckie czwartki - zapisy na warsztaty

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Pozostaw odpowiedź