Zastanawiacie się czy praca w zespole zawsze jest trudna? Może słyszeliście kiedyś o terminie „zwinny zespół”, ale nie wiecie co dokładnie on oznacza? Na te oraz inne pytania odpowiemy Wam podczas kolejnej odsłony Studenckich Czwartków. 28 lutego zapraszamy na warsztat, wprowadzający w pasjonujący świat Agile, który kryje w sobie wiele ciekawych zagadnień!

Plan warsztatu:

1. Let’s know each other – krótkie zapoznanie uczestników warsztatów
2. Zespół – jak współpracować?
3. Team work – ćwiczenia w grupach
4. Zwinny zespół – co to oznacza i jak taki zespół wygląda. – ćwiczenia w grupach
5. Agile i co dalej?
6. Przydatne linki/materiały
7. Dyskusja uczestników

Uwaga:

Żeby zapisać się na warsztat, skorzystaj z formularza na dole strony. Liczba miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy! Równocześnie, rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 6 uczestników). Przypominamy też, że już wkrótce odbędzie się tegoroczna edycja Akademii Kompetencji – TUTAJ możesz wskazać tematy szkoleń, które najbardziej Cię interesują.

Zajęcia poprowadzi:

Beata Król – Product Owner w firmie Inwedo. Swoją
karierę zaczynała jako grafik komputerowy, szybko
jednak zdecydowała się na zmianę zawodu i
rozpoczęcie kariery w tematyce zwinnego
prowadzenia projektów. Poza pracą chętnie
uczestniczy i udziela się w meetupach zwinnej Łodzi i
poszerza swoją wiedzę z zakresu agile na różnych
konferencjach oraz szkoleniach. Uwielbia pracę w
grupie i wprowadzanie usprawnień, które mogą
pomóc zespołom pracować lepiej.

Osiągnęliśmy komplet uczestników na warsztat, w związku z czym nie prowadzimy dalszych zapisów. Jeśli chcesz znaleźć się na liście rezerwowej i wziąć udział w zajęciach w przypadku rezygnacji innego uczestnika, napisz do koordynatora Studenckich Czwartków: jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl.