22 marca wystartowała wiosenna edycja Studenckich Czwartków z Biurem Karier UŁ. Pierwsze spotkanie w ramach cyklu bezpłatnych warsztatów było poświęcone Teorii Wartości Graves’a.

Studenckie Czwartki to uzupełnienie oferty szkoleniowej Biura Karier UŁ o nowe elementy. Podczas gdy tegoroczna odsłona Akademii Kompetencji zostanie poświęcona twardym umiejętnościom (w tym konkretnym narzędziom przydatnym w pracy), Studenckie Czwartki to okazja do pracy nad kompetencjami miękkimi i zwiększeniem wglądu w siebie. Pierwszy z wiosennych warsztatów idealnie wpisywał się w te założenia.

Kolory wartości a rynek pracy, czyli krok ku zrozumieniu pracodawcy to propozycja, przybliżająca Teorię Wartości Graves’a i koncepcję Spiral Dynamics, zdobywające coraz większą popularność w zarządzaniu.

Uczestnicy nie tylko mieli okazję przyjrzeć się podstawowym napędom, którymi kierują się organizacje i pracujący w nich ludzie, ale – przede wszystkim – zostali zaproszeni do refleksji nad własnymi wartościami i motywami podejmowanych działań.

Swoim doświadczeniem ze studentami UŁ dzielił się Marcin Ludwinek – trener, coach ICC, licencjonowany konsultant MindSonar®, menadżer i praktyk biznesu z 20-letnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu zespołami, rekrutacjach oraz wdrażaniu zmian w organizacjach.

Już w kwietniu kolejne szkoleniowe propozycje, które dla Was przygotowaliśmy – szukajcie informacji o Akademii Kompetencji i Studenckich Czwartkach na naszej stronie internetowej i Facebooku. Szczegóły wkrótce!