Po marcowym spotkaniu z Teorią Wartości Graves’a przyszła kolej na kolejne warsztaty w ramach Studenckich Czwartków z Biurem Karier UŁ. Tym razem sięgniemy do gier szkoleniowych, zapraszając Cię do wcielenia się w członka konsorcjum budowlanego, rywalizującego o kontrakt życia na Dalekim Wschodzie. Stawka jest wysoka – azjatyccy zleceniodawcy są bardzo szczodrzy, jednak bezwzględnie wymagają imponującego tempa prac. Konkurencja jest mocna, a zasady narzucone przez sponsorów – jasne. Zwycięzca bierze wszystko, pozostałe zespoły muszą obejść się smakiem.

Drapacze chmur to gra, w której liczą się: dobra komunikacja, zdolności negocjacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu. Jeśli chcesz się sprawdzić w zakresie tych kompetencji, a przy okazji lubisz zadania wymagające rywalizacji – przyjdź do Biura Karier 26 kwietnia.

Uwaga:

W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 16 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia poprowadzi Jędrzej Szynkowski – psycholog, doradca zawodowy, trener. W Biurze Karier UŁ wspiera studentów w ramach projektu KreaTOR Kariery, współtworzy Program Ambasadorski i realizuje warsztaty – głównie z zakresu twórczego rozwiązywania problemów i kreatywności. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gier, których elementy przenosi do swoich szkoleń.

Aby wziąć udział w warsztacie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

Studenckie czwartki - zapisy na warsztaty

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.