Najbliższe szkolenie

Kliknij zdjęcie, aby sprawdzić szczegóły i zapisać się na zajęcia

Założenia programu

Na czym polegają Studenckie Czwartki z Biurem Karier UŁ?

Cykl szkoleń

Studenckie Czwartki to propozycja dla studentów i absolwentów UŁ. W każdym miesiącu w Biurze Karier UŁ czekają na Ciebie szkolenia i warsztaty, podczas których zmierzysz się z praktycznymi zadaniami.

Kluczowe kompetencje

Stawiamy na kompetencje kluczowe na rynku pracy. Większość propozycji, które znajdziesz w trakcie Studenckich Czwartków dotyczy kompetencji miękkich. Jeśli szukasz oferty, która pozwoli Ci kształtować kompetencje twarde, zapraszamy Cię do udziału w Akademii Kompetencji.

Trenerskie szlify

Większość szkoleń prowadzą Trenerzy Biura Karier UŁ. Równocześnie, jesteśmy otwarci na współpracę z innymi osobami. Jeśli chcesz przeprowadzić warsztat dla studentów, zgłoś się do nas. Szczegóły znajdziesz niżej.

Potwierdzenie uczestnictwa

Od marca 2018 roku, po zakończeniu szkolenia realizowanego w ramach Studenckich Czwartków otrzymasz dokument, potwierdzający Twoje uczestnictwo. Jeśli spotkaliśmy się na którymś z wcześniejszych warsztatów i potrzebujesz zaświadczenia, napisz do nas - pomożemy!

Obszar szkoleń

Studenckie Czwartki to przede wszystkim szkolenia z zakresu kompetencji miękkich. Wśród tematów znajdziesz m.in. asertywność, komunikację, kreatywność, czy odkrywanie zasobów. Stawiamy na uniwersalne umiejętności, które przydadzą Ci się na rynku pracy niezależnie od kierunku studiów i branży, jaka Cię interesuje.

Oferta dla kół naukowych i organizacji studenckich

Reprezentujesz koło naukowe albo organizację studencką? Możemy przeprowadzić dla Was warsztat.

Teambuilding? Komunikacja? Role grupowe? To tylko część tematów, które możemy zaoferować Twojej organizacji. Poznaj naszych trenerów i zobacz, w czym możemy Wam pomóc.

Uwaga:

Zapewniamy salę szkoleniową i trenerów - organizacja grupy leży po Waszej stronie. Prowadzimy szkolenia w przypadku zgłoszenia min. 10 osób

Zgłoś własny temat!

Nie znajdujesz wśród naszych propozycji obszaru, który Cię interesuje? Zgłoś własny temat!

Biuro Karier UŁ podąża za potrzebami studentów. Staramy się dostosować naszą ofertę szkoleniową tak, aby jak najbardziej wpisywała się w Twoje zainteresowania. Jeśli czujesz, że warto wprowadzić nowe wątki, napisz do nas. Postaramy się włączyć je do propozycji zajęć.

Uwaga:

Podczas Studenckich Czwartków realizujemy szkolenia ukierunkowane na rozwój kompetencji miękkich. Nie zajmujemy się Excelem, programami księgowymi i podstawami programowania - jeśli szukasz tego typu oferty, zapraszamy Cię do udziału w Akademii Kompetencji.

Zespół trenerski

Poznaj naszych trenerów

Agata Matuszewska

#przedsiębiorczość
#coaching kariery
#zarządzanie sobą w czasie

Joanna Muzal

#zasoby i ich wykorzystanie
#coaching mocy
#asertywność

Maria Nowicka

#komunikacja
#milion pomysłów na minutę
#pracodawcy

Katarzyna Skonieczna

#coaching prowokatywny
#praca w zespole
#rynek pracy

Joanna Stompel

#coaching
#komunikacja
#szkolenia międzynarodowe

Jędrzej Szynkowski

#kreatywność i design thinking
#gry szkoleniowe
#portale do zarządzania karierą
Oferta dla trenerów

Stawiasz pierwsze kroki w pracy trenera? Chcesz spróbować się w działaniach na rzecz studentów i absolwentów UŁ? Masz do zaoferowania interesujący temat? Studenckie Czwartki to inicjatywa dla Ciebie!

Jesteśmy otwarci na współpracę przy realizacji warsztatów. Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz przygodę na sali szkoleniowej, czy masz wieloletnie doświadczenie, którym chcesz podzielić się ze studentami UŁ. Liczą się chęci, zaangażowanie i jakość Twojego pomysłu.

W ramach Studenckich Czwartków udostępniamy salę szkoleniową i wspieramy rekrutację uczestników, promując szkolenie na stronie internetowej i facebooku Biura Karier UŁ. Bierzemy na siebie także przygotowanie zaświadczeń dla uczestników oraz zapewnienie podstawowego sprzętu (flipchart, laptop, projektor). Tematyka, forma i przebieg zajęć leżą po Twojej stronie.

Uwaga:

Odpowiadamy na wszystkie wiadomości. Nie oznacza to jednak, że zaakceptujemy każdą propozycję współpracy. Studenckie Czwartki mają służyć rozwojowi kompetencji uczestników - to nie miejsce na sprzedaż usług, produktów lub prowadzenie rekrutacji do firmy. Jeśli interesują Cię tego typu możliwości - skontaktuj się z nami, a doradzimy jaka inicjatywa Biura Karier UŁ lepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Idealnie, jeśli Twój warsztat stanowi uzupełnienie naszych propozycji (nie chcemy dublować tematów, które już realizujemy).

Kontakt

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

 

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Lumumby 14
I piętro, pok. 1, 4 i 5

biurokarier@uni.lodz.pl (prosimy o dopisek "Studenckie Czwartki" w temacie maila)

Telefony: 

Maria Nowicka i Katarzyna Skonieczna: 42 665 53 39
Agata Matuszewska: 42 665 53 93
Joanna Muzal, Joanna Stompel i Jędrzej Szynkowski: 42 665 53 94