Zostajesz w Łodzi na wakacje? Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Mamy dla Ciebie propozycję – Studenckie Czwartki z Biurem Karier UŁ!

Studenckie Czwartki to najnowsza inicjatywa Biura Karier UŁ. W pierwszy czwartek każdego z wakacyjnych miesięcy zapraszamy na Lumumby 14, gdzie czekają na Was ambitne zadania i dobra zabawa. Przygotowaliśmy dla Was m.in. bezkompromisowe starcie z rekruterami, wyzwania z kamerą, spotkanie z przedsiębiorczością, przygodę z Design Thinking oraz wsparcie rozwoju w oparciu o coaching. Szczegóły poniżej:

 

6 lipca 2017

  • Rozmowa kwalifikacyjna (9.00-12.00)

W trakcie symulacji rozmowy kwalifikacyjnej wcielisz się w pracodawcę i zadecydujesz o losie kandydata. Przedyskutujemy też najlepsze rozwiązania i znajdziemy praktyczne podpowiedzi jak najlepiej wyeksponować Twoje atuty w trakcie tej bardzo znaczącej dla przyszłości zawodowej rozmowy.

  • Wystąpienia publiczne (13.00-16.00)

Bądź swoją najlepszą wizytówką! Chcesz udoskonalić umiejętności wystąpień publicznych i prezentacji? Zastanawiasz się, jak inni Cię odbierają? Weź udział w warsztacie. Podczas zajęć stawiamy na praktykę, główna część to ćwiczenia z kamerą.

 

3 sierpnia 2017

  • Warsztaty przedsiębiorczości (9.00-12.00)

A może zostać własnym szefem i założyć swoją firmę? Podpowiemy Ci, jak to zrobić. Celem warsztatów jest zapoznanie Cię z podstawowymi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej. Porównamy również codzienne życie przedsiębiorcy oraz etatowca.

 

  • Design Thinking (13.00-16.00)

Warsztat jest wprowadzeniem do metodologii Design Thinking, wykorzystywanej przez największe firmy do tworzenia innowacyjnych usług i produktów w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb klienta. Uwolnij swój twórczy potencjał i wspólnie z zespołem zaprojektuj rozwiązania, które usprawnią codzienne życie studentów.

 

7 września 2017

  • Coaching kariery (9.00-15.00)

Zastanawiasz się nad swoją przyszłością zawodową? Nie wiesz, co chcesz robić po studiach? A może wręcz odwrotnie, masz mnóstwo pomysłów i nie wiesz, na co się zdecydować? Stwórz mapę marzeń, przyjrzyj się swoim wartościom i zaprojektuj wymarzoną drogę zawodową.

 

Warsztaty odbędą się w Biurze Karier UŁ przy ul. Lumumby 14

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Masz pytania? Pisz do nas: kreator.kariery@uni.lodz.pl

Studenckie czwartki - zapisy na warsztaty

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Pozostaw odpowiedź