Zgłoś się do Biura Karier UŁ i stwórz propozycję dla studentów!

Układ jest prosty. Razem z innymi uczestnikami tworzysz event skierowany do studentów – odpowiadasz za koncepcję wydarzenia, jego promocję, pozyskiwanie partnerów i realizację pomysłu od A do Z. My gwarantujemy przestrzeń do działania, wsparcie organizacyjne i szkolenia, rozwijające kluczowe kompetencje.

Jak wygląda rekrutacja?

Do końca października przyjmujemy zgłoszenia do programu (formularz poniżej), a najpóźniej 8 listopada skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

Szkolenie wprowadzające

Program rozpoczyna szkolenie (sobota, 9.00-17.00), w trakcie którego poznasz pozostałych uczestników, wyznaczysz cele i – w oparciu o Design Thinking – opracujesz główne założenia eventu.

Comiesięczne spotkania

Raz w miesiącu będą odbywały się spotkania zespołu (obowiązkowe – zgłaszając się do programu przemyśl, czy na pewno dasz radę!). To czas na omówienie postępów i rozwiązanie problemów, na które natrafisz w trakcie pracy. W części spotkań wezmą udział zaproszeni eksperci oraz uczestnicy wcześniejszej edycji, dzieląc się z Tobą swoim doświadczeniem. Terminy spotkań ustalimy w trakcie szkolenia wprowadzającego.

TUTAJ możesz sprawdzić, jak pracowaliśmy rok temu, przygotowując event Czy istnieje życie po studiach?

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

1. DANE OSOBOWE

2. PYTANIA

Prosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na każde z pytań.