Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2017

Partner Strategiczny

 
ABB

Partnerzy Główni

 
BNP Paribas

 

 
Fujitsu

 

 
Pracuj.pl

 

 
Akademia Rainbow

Wystawcy 2017

 

Relacja

Tak było w 2016  roku. 

Dlaczego warto przyjść?

Gość specjalny

Gościem specjalnym wydarzenia będzie jeden z najdynamiczniejszych przedstawicieli młodego pokolenia w polskiej branży marketingowej, który w 2014 roku zdobył 2. miejsce w konkursie na Człowieka Roku Polskiego Internetu. Podczas Targów wygłosi motywującą prelekcję do osób dopiero wkraczających na swoją ścieżkę zawodową

Stoiska pracodawców

Blisko 50 stoisk pracodawców – studenci będą mogli sprawdzić, jak wyglądać będą warunki na wymarzonym stanowisku lub znaleźć zupełnie nową drogę kariery. Pracodawcy przedstawią nie tylko oferty pracy, ale również staży i praktyk zawodowych, w zależności od tego, czy kandydat chce skoczyć na głęboką wodę, czy wchodzić do niej powoli.

Strefa rekrutacji

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego najlepszym studentom wejście na rynek pracy ułatwia jeszcze bardziej – partnerzy Targów maja możliwość przeprowadzenia z nimi szybkiej rozmowy rekrutacyjnej. Pracę można więc znaleźć od ręki. Zapraszamy do strefy rekrutacyjnej.

 

Strefa doradcza

Osoby, które dopiero zaczynają zastanawiać się nad poszukiwaniem pracy, mogą w strefie doradczej skonsultować treść i wygląd swojego CV, porozmawiać z profesjonalistami o swoich zawodowych pomysłach lub zrobić sobie profesjonalne zdjęcie.

Aplikacja mobilna

Tuż przed Targami będzie można zaplanować szczegółowo swoją wizytę na smartfonie dzięki aplikacji mobilnej (dostępna darmowo w App Store i Google Play).

Zdjęcia do CV

Będziecie mieli niepowtarzalną okazję do zrobienia profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dobre zdjęcie w CV to połowa sukcesu!

Wizaż zapewnia Delia Cosmetics i jej specjaliści.

Co przygotowaliśmy dla studentów?

Trzynasta edycja to wiele możliwości, zarówno dla stawiających pierwsze kroki zawodowe jak i dla osób pracujących.
Stoiska firm
Rozmowy rekrutacyjne
Strefa doradcza
Aplikacja mobilna
Gość specjalny

Co przygotowaliśmy dla wystawców?

Szeroka paleta możliwości zaprezentowania firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.
Ponad 5 tysięcy odwiedzających
Strefa ofert
Spotkania rekrutacyjne
Wsparcie organizacyjne

Nie byliście na Targach?

Info o wszystkich pracodawcach znajdziecie w aplikacji na iOS i Androida.
utpuni-app

Układ stoisk

Rekomendacje wystawców

Uniwersyteckie Targi Pracy, których organizację Urząd Miasta Łodzi wspiera od lat, dają zarówno firmom jak i studentom szansę wzajemnego poznania swoich oczekiwań i potrzeb. Biorąc po raz kolejny udział w Uniwersyteckich Targach Pracy poprzez program Młodzi w Łodzi staramy się sprawić by komunikacja pomiędzy potencjalnymi pracownikami i pracodawcami przebiegała jeszcze sprawniej prowadząc do obopólnego zadowolenia.

Adam Pustelnik

Dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi

Uniwersyteckie Targi Pracy to dla pracodawców szansa na dotarcie do szerokiego grona studentów chcących łączyć naukę z rozwojem zawodowym, dzięki czemu firmy mogą jeszcze bardziej zintensyfikować swoje działania rekrutacyjne. Co roku wydarzenie to jest zorganizowane na najwyższym poziomie zarówno merytorycznym, jak i logistycznym. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy znaleźć się wśród partnerów tej imprezy.

Joanna Chaberska

Recruitment Specialist, Infosys BPO Poland

Z perspektywy jednego z największych łódzkich pracodawców w branży IT i usług dla biznesu, udział w Uniwersyteckich Targach Pracy jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie Studentom i Absolwentom pełnej oferty rozwoju zawodowego w ramach dużej globalnej organizacji. Wydarzenie od lat przygotowywane jest w sposób profesjonalny i dynamiczny, co pozwala zarówno Pracodawcom, jak i Studentom efektywnie nawiązać wartościowe kontakty i wymienić się wiedzą dotyczącą rynku pracy w Polsce. Z przyjemnością weźmiemy udział w tegorocznej edycji Targów.

Bianka Kiełbasa

Recruitment Specialist, FUJITSU

Partnerzy wspierający

 

Partner technologiczny

 

Patronat honorowy