Jesteś studentem i brakuje Ci rozeznania na rynku pracy? A może już pracujesz, ale chciałbyś zmienić zajęcie? Musisz koniecznie pojawić się na Targach Pracy na Uniwersytecie 8 listopada!

W czwartek na Wydziale Zarządzania odbędą się coroczne Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier. W tym roku w Targach uczestniczy prawie 40  firm z różnych sektorów – Fujitsu, CERI, Dell, Infosys czy PwC. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z potencjalnym pracodawcą odnośnie wymagań niezbędnych do zatrudnienia lub zostawić swoje cv.

Poza stanowiskami firm pojawią się także przedstawiciele Młodzi w Łodzi, Biura Współpracy z Zagranicą, Łodzi Akademickiej czy SkyHUB.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość skonsultowania swoich dokumentów aplikacyjnych i życiorysu z doradcami zawodowymi z uniwersyteckiego Biura Karier oraz spotkanie z profesjonalnym fotografem, który na miejscu wykona profesjonalne zdjęcie do cv.

W trakcie Targów odbędzie się również prelekcja gościa specjalnego – Wojciecha Drewniaka znanego z kanału YouTube „Historia bez cenzury”, który opowie o Pracy i wybranych aspektów życia codziennego w średniowieczu. Zapraszamy do auli A0 o 11:30!

W zaplanowaniu wizyty na Targach pomoże aplikacja mobilna, którą można pobrać za darmo ze sklepu google oraz appstore – dzięki niej nie wyjdziecie z Targów z pustymi rekami, ponieważ organizujemy dla Was konkurs, w którym rozdamy gadżety Uniwersytetu – naprawdę warto 😉