Uniwersyteckie Targi Pracy 2017

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PARTNER TECHNOLOGICZNY

PATRONAT HONOROWY


WYSTAWCY 2017


utpuni-app

ROZKŁAD STOISK W 2016 r.

Rekomendacje wystawców

W dobie zmniejszającego się bezrobocia zapotrzebowanie pracodawców na wykwalifikowaną kadrę systematycznie wzrasta. Dziś dobry pracownik stanowi dla firmy inwestycję zwrotną. Posiadanie wykwalifikowanych kadr przesądza o sukcesie bądź braku rozwoju przedsiębiorstwa. Uniwersyteckie Targi Pracy, których organizację Urząd Miasta Łodzi wspiera od lat, dają zarówno firmom jak i studentom szansę wzajemnego poznania swoich oczekiwań i potrzeb. Biorąc po raz kolejny udział w Uniwersyteckich Targach Pracy poprzez program Młodzi w Łodzi staramy się sprawić by komunikacja pomiędzy potencjalnymi pracownikami i pracodawcami przebiegała jeszcze sprawniej prowadząc do obopólnego zadowolenia.

Adam Pustelnik

Dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi

Uniwersyteckie Targi Pracy to dla pracodawców szansa na dotarcie do szerokiego grona studentów chcących łączyć naukę z rozwojem zawodowym, dzięki czemu firmy mogą jeszcze bardziej zintensyfikować swoje działania rekrutacyjne. Co roku wydarzenie to jest zorganizowane na najwyższym poziomie zarówno merytorycznym, jak i logistycznym. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy znaleźć się wśród partnerów tej imprezy.

Joanna Chaberska

Recruitment Specialist, Infosys BPO Poland

Z perspektywy jednego z największych łódzkich pracodawców w branży IT i usług dla biznesu, udział w Uniwersyteckich Targach Pracy jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie Studentom i Absolwentom pełnej oferty rozwoju zawodowego w ramach dużej globalnej organizacji. Wydarzenie od lat przygotowywane jest w sposób profesjonalny i dynamiczny, co pozwala zarówno Pracodawcom, jak i Studentom efektywnie nawiązać wartościowe kontakty i wymienić się wiedzą dotyczącą rynku pracy w Polsce. Z przyjemnością weźmiemy udział w tegorocznej edycji Targów.

Bialna Kiełbasa

Bianka Kiełbasa - Recruitment Specialist, FUJITSU
Gdzie będziemy?

Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania, ul. Matejki 22/26