Pierwsza odsłona szkoleń w ramach Studenckich czwartków już za nami!

Na początek na warsztat wzięliśmy sztukę wystąpień publicznych. Uczestnicy po poznaniu się między sobą oraz przedstawieniu swoich oczekiwań względem szkolenia stanęli przed pierwszym wyzwaniem – mieli zaprezentować siebie w ciągu jednej minuty. Na podstawie tego doświadczenia zabraliśmy zasady wystąpień publicznych, przedyskutowaliśmy, na co bezwzględnie trzeba zwracać uwagę, jakie błędy są najczęściej popełniane przez mówców oraz jak reagować w trudnych sytuacjach.

Następnie przyszedł czas na przygotowanie własnego wystąpienia na dowolny temat. Po upływie 15 minut każda osoba zaprezentowała się przed resztą uczestników oraz pod czujnym okiem dwóch kamer. Po tym wyzwaniu przyszedł czas na obejrzenie nagrań oraz sesję informacji zwrotnych od pozostałych uczestników oraz prowadzących.

Podczas podsumowania każdy z uczestników powiedział, co najbardziej zapadło mu w pamięć i co z tego warsztatu zabiera ze sobą.

Kolejny studencki czwartek już 3 sierpnia 2017 r. Zapraszamy na warsztaty z przedsiębiorczości oraz z Design Thinking. Więcej informacji oraz zapisy tutaj.