Obecne trendy w rozwoju organizacji to wartości. I nie chodzi tu stricte o wartości miesięcznej sprzedaży, wypracowanych marży czy zysków przedsiębiorstw (finalnie przeliczanych na Pe-El-Eny).

Biznes w Polsce już zaczął edukować swe struktury i „przebudowywać się” w oparciu o systemy wartości, jakimi kierują się w pracy i w życiu pracownicy, menadżerowie i właściciele przedsiębiorstw. Poznanie tych systemów i ich wzajemnych zależności może być kluczowe dla szybszego rozwoju organizacji – zarówno z perspektywy struktur zarządzających, jak i dla pokolenia wchodzącego na rynek pracy- dla zrozumienia zasad i przywilejów z nich wynikających.

Czym są wartości w życiu i na ile są one wspólne dla każdego z nas? Jakimi wartościami mogą kierować się rekruterzy? Które z nich są ważne dla Ciebie?

22 marca zapraszamy na warsztat Kolory wartości a rynek pracy, czyli krok ku zrozumieniu pracodawcy, który otwiera wiosenną edycję Studenckich Czwartków z Biurem Karier UŁ. Podczas spotkania dowiesz się, czym są turkusowe organizacje, poznasz podstawowe założenia teorii wartości Graves’a i doświadczysz możliwości, jakie stwarzają Karty Wartości.

Zajęcia poprowadzi Marcin Ludwinek – trener, coach ICC, licencjonowany konsultant MindSonar®, menadżer i praktyk biznesu z 20-letnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu zespołami, rekrutacjach oraz wdrażaniu zmian w organizacjach.

 

Pozostaw odpowiedź