Asertywność, czyli sztuka efektywnej komunikacji

iCal

Asertywność, czyli sztuka efektywnej komunikacji

Kiedy?

26 kwietnia 2018 (czwartek)

10:00 - 13:00

Opis: Asertywność od wielu lat pojawia się jako jeden z czołowych tematów szkoleń interpersonalnych, które próbują odsunąć nas od przekonania, że asertywność to tylko umiejętność mówienia „nie”. Asertywność to zdecydowanie bardziej rozbudowany konstrukt, który pomaga w przekazywaniu naszego zdania, opinii czy informacji zwrotnych w przyjaznej formie pomagającej utrzymać dobre relacje międzyludzkie. Asertywnym być nie musisz, jednak podczas warsztatu będziemy chciały pokazać, że warto przejąć kontrolę nad swoim życiem i nauczyć się asertywności, bo to jeden z kluczowych elementów skutecznej komunikacji, który znacząco wpływa na jakość naszego życia zawodowego jak i prywatnego. Niezależnie o wybranej ścieżki kariery, asertywność może ułatwić rozwój osobisty.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: Sii Sp. z o.o

Zatrudniając ponad 3 300 specjalistów, Sii jest dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce.
Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.
Specjaliści Sii realizują projekty dla firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.
Posiadamy w Polsce 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.
Oddział w Łodzi powstał w 2012 roku i ma swoją siedzibę przy ul. Kopcińskiego 79.
Oprócz rozwoju w kierunku technologicznym polegającym na kontakcie z najlepszymi specjalistami i doskonaleniem umiejętności technicznych podczas szkoleń, chętnie spędzamy wspólnie czas, nie tylko podczas licznych wydarzeń integracyjnych – razem rozwijamy swoje pasje!
Spotykamy się podczas treningów biegowych, mamy własną drużynę piłki nożnej, gramy w planszówki czy piszemy bajki dla potrzebujących!
Organizujemy również wydarzenia branżowe m.in. konferencję http://GET.NET , jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z technologiami .NET w Polsce.

Adres www: www.sii.pl

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Wszystkie dostępne miejsca zarezerwowane.

Inne szkolenia