Efektywność osobista czyli zarządzanie sobą w czasie

Loading Map....

Data/Czas

29 maja 2017 (poniedziałek)

Biuro Karier UŁ

Nazwa firmy/ instytucji:

Opis warsztatu:

Umiejętne zarządzanie sobą w czasie i wyznaczanie celów często przesądza o sukcesie zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Czas jest wyjątkowym zasobem – nie można go ani kupić, ani zmagazynować, można nim jedynie mądrze rozporządzać. Im lepiej zaplanujesz swój czas tym większa będzie Twoja efektywność, a co za tym idzie osiągniesz znacznie więcej, zachowując jednocześnie poczucie kontroli nad własnym życiem.
Osoby nie potrafiące zarządzać sobą i swoimi celami żyją w poczuciu rosnącej presji oraz stresu, który w dłuższej perspektywie rodzi poważne ryzyko depresji, jednej z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych ostatnich lat.
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że nie sposób uciec od natłoku zadań, jednak fakt, że ciągle robimy coś w pośpiechu albo po prostu nie robimy czegoś „na czas” nie zawsze oznacza, że mamy tych zadań zbyt dużo. Najczęściej jest to po prostu sygnał, że nie potrafimy umiejętnie zaplanować ich realizacji.
Na szczęście jest skuteczny sposób na poradzenie sobie z tym problemem – to efektywne zarządzanie sobą w czasie będące umiejętnością, której z powodzeniem można się nauczyć i rozwijać.
Celem szkolenia jest podniesienie poziomu efektywności osobistej w obszarze zarządzania sobą w czasie oraz rozwój kompetencji z zakresu wyznaczania celów i planowania zadań.
Adresatami szkolenia są osoby chcące zdobyć pełną kontrolę nad swoim życiem i otworzyć przed sobą nowe możliwości pomocne w osiągnięciu sukcesu w życiu zawodowym oraz osobistym.

Lokalizacja:

Sala konferencyjna Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14

Rejestracja:

Rejestracja odbywa się przy pomocy systemu USOS