Explore the beating heart of investment funds world

iCal

Explore the beating heart of investment funds world

Kiedy?

20 kwietnia 2018 (piątek)

10:00 - 13:00

Opis: Have you ever thought about working in financial sector? Discover dynamic and fast-growing environment with BNP Paribas Securities Services! Spend one day in Fund Dealing Services Department and gather new experience. Sounds interesting? Join us and WIN THE INTERNSHIP!
*Please note that the workshop will be held in English

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: BNP Paribas Securities Services

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem rachunków oraz obsługą papierów wartościowych, usługami księgowymi dla funduszy, obliczaniem i potwierdzaniem wartości aktywów oraz rozliczaniem kapitału i gotówki. Weryfikujemy także zgodność operacji z polityką inwestycyjną oraz obsługujemy polecenia kupna i sprzedaży jednostek funduszu.

Adres www: www.joinbnpparibas.pl

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii