Fundusze inwestycyjne – dzień z życia agenta transferowego

iCal

Fundusze inwestycyjne – dzień z życia agenta transferowego

Kiedy?

27 kwietnia 2018 (piątek)

10:00 - 13:00

Opis: Czym zajmuje się agent transferowy? Jak wygląda obrót jednostkami funduszy inwestycyjnych? Na ta i wiele innych pytań odpowie nasze szkolenie. W przystępnej formie pokażemy, na jakie problemy może być narażony agent transferowy i jakie wyzwania czekają na niego w codziennej pracy. Dołącz do szkolenia i zyskaj możliwość uczestnictwa w skróconym procesie rekrutacyjnym do BNP Paribas Securities Services!

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: BNP Paribas Securities Services

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem rachunków oraz obsługą papierów wartościowych, usługami księgowymi dla funduszy, obliczaniem i potwierdzaniem wartości aktywów oraz rozliczaniem kapitału i gotówki. Weryfikujemy także zgodność operacji z polityką inwestycyjną oraz obsługujemy polecenia kupna i sprzedaży jednostek funduszu.

Adres www: www.joinbnpparibas.pl

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii