Jak zrewolucjonizować firmę za pomocą Lean Management?

Miejsce szkolenia:

Biuro Karier UŁ

ul. Lumumby 14, Łódź

Loading Map....

Dodaj do kalendarza

iCal

Jak zrewolucjonizować firmę za pomocą Lean Management?

Kiedy?

17 kwietnia 2018 (wtorek)

09:00 - 13:00

Opis: Szkolenie, którego celem jest pokazanie skutecznych metod i modeli angażowania menedżerów do ciągłego doskonalenia obszarów, za które odpowiadają.
CELE SZKOLENIA:
*Wskazanie skali potencjału doskonalenia (produktywność, jakość, czas realizacji) w sektorze usługowym, dzięki stosowaniu koncepcji szczupłego zarządzania w codziennej pracy menedżera operacyjnego.
*Prezentacja wyników firm usługowych, które stosują model szczupłego zarządzania w codziennym menu menedżera operacyjnego.
*Ocena typowych barier w transformacji wg Lean od członka zarządu do poziomu menedżera operacyjnego („obalamy trzy mity”)
*Prezentacja skutecznych ścieżek wdrażania modelu ciągłego doskonalenia
*Rola wyższego kierownictwa w rozwoju i utrwalaniu kultury ciągłego doskonalenia
(demitologizacja trzech pseudo-postaw wspierające Lean)

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: Clariant

Clariant w Polsce działa za pośrednictwem 3 spółek, należących w 100% do grupy Clariant: Clariant Plastics&Coatings (Polska) Sp. z o.o., Clariant Poland Sp. z o.o., Clariant Services (Poland) Sp. z o.o. zlokalizowanych w 4 miastach w Polsce, zatrudniając około 340 osób.
W swoim zakresie obejmuje działalność produkcyjną i biznesową w następujących obszarach: produkcja barwników, pigmentów i koncentratów barwiących, produktów bentonitowych, chemii specjalistycznej oraz prowadzenie Centrum Usług Wspólnych, które jako jedno z dwóch tego typu centrów na świecie obsługuje klientów i partnerów biznesowych firmy z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej.
W roku 2015 r. Łódź wybrano jako jedną z dwóch lokalizacji Centrum Usług Wspólnych firmy Clariant na świecie.

Centrum Usług Wspólnych w Polsce jest częścią nowopowstałej struktury Global Business Services (GBS), której działalność obejmuje całość procesów transakcyjnych w obszarze rozwiązań typu Source to Pay (od procesu zakupowego po opłacanie faktur), Order to Cash (od złożenia zamówienia, poprzez dostawę towaru, aż po windykację należności oraz zarządzanie procesami logistycznymi, transportem i obsługę transakcji eksport-import) oraz Data to Insight (analiza i raportowanie).

Polskie biuro zatrudnia około 300 pracowników, którzy obsługują klientów i partnerów biznesowych Grupy Clariant z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej w językach angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim i tureckim. Międzynarodowe zespoły odpowiadają za obsługę działów Grupy Clariant z całego świata w zakresie rachunkowości i logistyki, jak również w zakresie kompleksowego wsparcia dla międzynarodowych procesów zakupowych. Łódzkie Centrum Usług Wspólnych znajduje się w samym centrum Łodzi.

Jeśli znasz język angielskim zarówno jak i inny Europejski język prześlij swoją aplikację (CV) na PRACA@CLARIANT.COM lub CAREERS.CLARIANT.COM

Adres www: www.clariant.com

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii