Know Your Customer – Know Your Company

Loading Map....

Data/Czas

28 kwietnia 2017 (piątek)

Biuro Karier UŁ

Nazwa firmy/ instytucji:

Opis warsztatu:

Języki obce i przeciwdziałanie finansowaniu terroryzmu? Tak! To właśnie specjaliści znający języki obce mają szanse na naprawdę interesujące wyzwania zawodowe.
Zapraszamy na spotkanie „Know Your Customer – Know Your Company”, podczas którego będą Państwo mogli uczestniczyć w case study poświęconemu przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu i praniu brudnych pieniędzy oraz dowiedzą się Państwo, jak znając języki obce, rozpocząć karierę w branży finansowej. Spotkanie poprowadzi Piotr Maślak, ekspert z dziedziny Bezpieczeństwa oraz Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa, Kontroli Wewnętrznej i Compliance w CERI International.

Na szkolenie zapraszamy studentów i absolwentów wszystkich kierunków znających język angielski lub/i inne języki obce.

Lokalizacja:

Sala konferencyjna Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14

Rejestracja:

Rejestracja odbywa się przy pomocy systemu USOS