Komunikacja w finansach międzynarodowych – język niemiecki specjalistyczny

iCal

Komunikacja w finansach międzynarodowych – język niemiecki specjalistyczny

Kiedy?

23 kwietnia 2018 (poniedziałek)

10:00 - 11:30

Opis: Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych rozwojem w sektorze bankowym i finansowym oraz posługujących się językiem niemieckim. Kapitał niemiecki stanowi największy procent kapitału zagranicznego w Polsce, dlatego znajomość języka naszych sąsiadów wciąż jest gwarancją znalezienia ciekawej pracy. Podczas warsztatów uczestnicy poznają słownictwo i struktury leksykalne charakterystyczne dla języka bankowości, rodzaje korespondencji z klientem, a także nauczą się tworzyć krótkie formy pisemne i ustne z użyciem biznesowej odmiany języka. Zapraszamy osoby na poziomie języka niemieckiego min. A2.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: CERI International

CERI International to centrum outsourcingowe z wieloletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami biznesowymi.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wrażliwych procesów dla banków oraz instytucji finansowych, a także w testach aplikacji, które przeprowadzamy w naszym dynamicznie rozwijającym się Centrum Kompetencji Testów i Procesów Automatyzacji.

Swoje oferty pracy kierujemy nie tylko do studentów i absolwentów, docierają także do doświadczonych profesjonalistów, chcących rozwijać się w jednym z licznych obszarów działalności naszej firmy. Szczególnie cenimy i nagradzamy znajomość języka niemieckiego, a także innych języków obcych.

Wierząc w możliwości naszych pracowników i pragnąc rozwijać ich jeszcze bardziej zapewniamy im benefity w postaci: ubezpieczenia, dofinansowania posiłków, nauki języków obcych, opieki medycznej, karty MultiSport.

W CERI International wierzymy w młodych ludzi i dajemy im niesamowitą szansę na rozwój! #ludzienabank

Adres www: www.ceri.pl

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii