Magento – największa platforma do eCommerce

iCal

Magento – największa platforma do eCommerce

Kiedy?

24 kwietnia 2018 (wtorek)

10:00 - 11:30

Opis: Handel w Internecie staje się coraz ważniejszym kanałem sprzedaży, Magento jest platformą eCommerce która ma obecnie największe możliwości i jest najbardziej popularna. Podczas wykładu zostanie przedstawione to rozwiązanie zarówno od strony funkcjonalnej (dla użytkownika) jak i od strony technicznej (dla programisty).

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: Accenture

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu. Jesteśmy globalną firmą doradczą – pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).
Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu.

Adres www: www.ey.com/pl/pl/home

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii