Microsoft Dynamics AX 365 for Finance and Operations + niezbędne porady dla osób chcących rozpocząć pracę w branży IT

Miejsce szkolenia:

Biuro Karier UŁ

ul. Lumumby 14, Łódź

Loading Map....

Dodaj do kalendarza

iCal

Kiedy?

19 kwietnia 2018 (czwartek)

09:00 - 13:00

Opis: Szkolenie w formie wykładu, wprowadzi słuchaczy w świat najnowszych technologii i rozwiązań Microsoft – inteligentnych, mobilnych i prostych w obsłudze narzędzi biznesowych.
Na szkoleniu dowiedzieć się będzie można co to jest Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations i jak rozwiązanie to pomaga przedsiębiorstwom szybko dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku i wymagań swoich klientów.
Wspólnie prześledzimy pełny proces biznesowy w firmie produkcyjnej, od zakupu surowca, poprzez zlecenia produkcyjne, do wystawienia faktury sprzedaży za wyrób gotowy a na koniec, dzięki dostępnym w czasie rzeczywistym raportom analitycznym i sprawozdaniom finansowym przyjrzymy się danym finansowym.
Studenci dowiedzą się jakie powinni posiadać kompetencje, aby swoją ścieżkę zawodową mogli rozpocząć w firmach takich jak AXACOM.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: AXACOM Sp. z o.o.

AXACOM od ponad 15 lat oferuje rozwiązania biznesowe najwyższej klasy oparte na produktach Microsoft. Specjalizuje się we wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX) oraz tworzeniu rozszerzeń jego funkcjonalności.

AXACOM realizuje projekty w Polsce i krajach UE, oferuje swoim Klientom doradztwo biznesowe, doskonalenie i usprawnienie procesów biznesowych.
Ma bogate doświadczenie i kompetencje w takich branżach jak: produkcja, dystrybucja czy usługi profesjonalne.

Jesteśmy zgranym zespołem analityków, konsultantów, programistów z wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics 365 F&O (Microsoft Dynamics AX). Doświadczenie i praktykę zdobywaliśmy w wielu złożonych projektach systemu zakończonych sukcesem o czym świadczą nasze referencje.
Trzon naszej firmy stanowią specjaliści, którzy znają i wdrażają rozwiązania Microsoft Dynamics 365 F&O od ponad 20 lat, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy jednym z czołowych dostawców usług wdrożeniowych Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations w Polsce.

Adres www: www.axacom.com.pl

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.