MS Excel as a financial tool

iCal

MS Excel as a financial tool

Kiedy?

26 kwietnia 2018 (czwartek)

09:00 - 11:00

Opis: The MS Excel training will help you to understand and to use the simplest functions as well as more advanced ones.
From this training you will learn:
–  How to use MS Excel,
–  How to prepare financial reports,
–  How to use pivot tables and functions such as search vertically if, etc.
–  About useful tips to work in MS Excel, etc.

Szkolenie odbędzie się w sali komputerowej nr 22 Biblioteki UŁ (stara część), ul. Matejki 32/38.

Prowadzący:

Firma: Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Oddział EMEA Service Center w Łodzi

Whirlpool is the place where moments matter, and so do people.
We care about our people and we are continuously seeking to support them in their development just as we are committed to go the extra mile for our customers.
Whirlpool Corporation is the number one major appliance manufacturer in the world, with approximately $21 billion in annual sales, 93,000 employees and 70 manufacturing and technology research centers in 2016. The company markets Whirlpool, KitchenAid, Hotpoint, Bauknecht and Indesit in nearly every country throughout the world.

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii