Personal Branding na LinkedIn

Kiedy?

18 kwietnia 2018 (środa)

10:00 - 11:30

Opis: Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jak budować profesjonalny wizerunek zawodowy na portalu LinkedIn, co i jak należy na nim prezentować oraz w jaki sposób aktywnie działać, aby przyciągnąć uwagę osób z branży.

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Karier UŁ, ul. Lumumby 14.

Prowadzący:

Firma: ING Bank Śląski

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Bank ING to członek międzynarodowej grupy ING, która zatrudnia obecnie 54 tysiące pracowników i działa w ponad 40 krajach na całym świecie.
Inspirujemy naszych klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dajemy narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. Jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie. Stale się doskonalimy.

Adres www: www.ing.pl/kariera

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Rejestracja uczestników zakończona.

Inne szkolenia

• Brak wydarzeń w tej kategorii