PowerPoint: jak szybko i sprawnie przygotować profesjonalną prezentację

Kiedy?

18 kwietnia 2018 (środa)

10:00 - 13:00

Opis: Przygotowujesz prezentacje w programie PowerPoint, ale robisz to intuicyjnie? Nigdy nie wiesz, co oprócz tekstu umieścić na swoim slajdzie? Chcesz stworzyć własny szablon prezentacji, ale nie masz pojęcia jak to zrobić? Męczysz się, próbując nadać obrazkom ten sam rozmiar i ustawić je w równej odległości? Twoje tabelki i wykresy nie do końca Ci się podobają? Chcesz dodać ciekawą animację, ale nie wiesz, jak to zrobić? W trakcie prezentacji ukradkiem zerkasz na kartkę z notatkami?
W takim razie zapraszamy na warsztaty, w trakcie których poznasz (i przećwiczysz!) wiele funkcji programu PowerPoint, które pozwolą Ci szybko i sprawnie przygotować schludną, profesjonalną, przejrzystą i atrakcyjną wizualnie prezentację.

Szkolenie odbędzie się w sali komputerowej nr 22 Biblioteki UŁ (stara część), ul. Matejki 32/38.

Prowadzący:

Firma: Conduent

Conduent jest światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych. Specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu finansów i rachunkowości, zasobów ludzkich i obsługi klienta.

W Łodzi działamy od 10 lat, wcześniej pod szyldem ACS i Xerox. Z początkiem 2017 roku Conduent wyodrębnił się jako niezależna firma, działająca w brażny BPO. Posiadamy kilkadziesiąt oddziałów na całym świecie i zatrudniamy ponad 85 tysiecy pracowników. Obecnie w łódzkim oddziale firmy Conduent pracuje ponad 250 osób, świadcząc usługi z zakresu finansów, księgowości, administracji personalnej oraz obsługi klienta. W codziennej pracy posługujemy się ponad 20 językami.

Uprzejmie prosimy aby w zgłoszeniu wpisać swoje IMIĘ I NAZWISKO. Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu, który każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu.

Tagi:

Wszystkie dostępne miejsca zarezerwowane.

Inne szkolenia